Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Formula Software
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

Excel Compare

Excel Compare ile bilgisayarınızda bulunan Excel dosyalarını kıyaslayabilirsiniz. Excel dosyalarının içeriğini tek tek elle kıyaslamak yerine, bu program sayesinde kısa sürede ve hızlı bir şekilde otomatik olarak kıyaslayabilirsiniz. Kıyaslanmış iki dosya arasındaki farklar, yine bir Excel dosya içinde gösterilir. Programla ayrıca Excel dosyaları yanında, metin ve HTML dosyalarını da kıyaslayabilirsiniz.Programı açtığınızda ekranda bulunan alt ve üst kısımlara kıyaslamak istediğiniz dosyaları yükleyip, kıyaslama işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıca 'Dosya' menüsünde bulunan 'Yeni Proje Sihirbazı' sayesinde işlemlerinizi adım adım da yapabilirsiniz.Programın ayarlarından çeşitli ayar değişiklikleri yapabilirsiniz. Kıyaslama olarak bütün blokları, satırdan satıra ve tek kimlikli olarak ayar kurabileceğiniz gibi, değişik kısımları farklı renklerle vurgulayabilir, makrolar kurabilir ve kıyaslanacak raporu 3 sayfaya bölebilirsiniz (silinmiş, eklenmiş, değiştirilmiş olarak).Özellikleri# Tüm Microsoft Excel 97/2000/XP/2003 sürümlerini destekler.# Bir veritabanı yapısı içeren sayfaları kıyaslar.# Gelişmiş kıyaslama yapısı.# Seçili bir sayfayı kıyaslar.# İki çalışma kitabından tümünü kıyaslar.# Farklılıkları yeni bir Excel dosyasına kaydeder.# Kıyaslanmış çıktıyı rapor olarak saklayabilir.# Değişik hücreleri farklı renkte vurgulayabilir.# Raporu 3 sayfaya bölebilir: Silinmiş, eklenmiş ve değiştirilmiş olarak.# Çoklu dil desteği.# Proje ayar desteği.# Sayfa, sütun, aralık seçilebilir.Kısıtlama:# Demo sürümde 60 kere kıyaslama yapılabilir.Türkçe KullanımProgramın Türkçe yaması inndir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır. İnnDirmek için tıklayınız.İndirmiş olduğunuz RAR dosyası içinden Türkçe yamayı bir dizine çıkartıp, daha sonra bu dosyayı kopyalayıp programın kurulu olduğu C:\Program Files\Excel Compare\Language dizinine yapıştırın.Programı açıp 'Tools > Environment Options > Interface language'den Turkish'i seçip 'OK' butonuna bastığınızda program Türkçe olur.Programın lisanslı fiyatı ise 34.95$'dır.

Excel Compare İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.