Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Sierra Entertainment, Inc.
Limit:
*
Kategorisi:
Strateji (114 program)

Empire Earth II

Çoğu strateji oyuncuları, mutlaka Empire Earth oyununu oynamıştır. Ve bu oyuncuların çoğu da, oyunun birincisini memnun bir şekilde tamamlamış, ikincisini iple çekemeye başlamıştır. Sierra, strateji hayranlarına beklediğini verdi ve Empire Earth oyununun ikincisini strateji uzmanları için çıkardı. Bu oyunun çıkışı, Empire Earth II oyununun en büyük rakibi Age of Empires III oyununa iyi bir cevap niteliği taşımakta.Oyuna bildiğiniz gibi, en eski çağlardan başlanıyor ve robotların cirit attığı bir dünyaya kadar geliniyor. Oyunun en güzel özelliklerin birisi bu. Öyle ki; oyunda ulusunuzun en eski çağdan küçük bir topluluk olarak başlayıp, son çağlara büyük bir topluluk olarak gelişinizi izlemek gerçekten insana keyif veriyor. Arayüz olarak birincisiyle benzeyen Empire Earth II oyunu, müthiş savaş atmosferiyle ve kaliteli grafikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Öte yandan oyundaki sesler de oyuna gerçekçilik katıyor.Oyunda ayrıntılar da ihmal edilmemiş. Örneğin oyunda, hava sürekli değişken olabiliyor. Örneğin oyuna ilk başladığınızda güneşli bir hava görüp de ardınan kar yağması sizi şaşırtmasın.Oyunda yapay zeka oldukça başarılı ancak bazı eksikleri de yok değil. Ancak oyun genel olarak oldukça başarılı ve Age of Empires III oyununa iyi bir alternatif.Asgari Sistem Gereksinimleri:● 2.2 Ghz İşlemci● 64 MB Ekran Kartı● 256 MB RAM (Bellek)● DirectX® 9.0c

Empire Earth II İçin Yorum Yap

reklam

Strateji Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Novel Save Aksiyon ve Strateji Oyunu

  Novel Save aksiyon ve stratejiyi bir araya getiren oyun. Bu oyunda savaştan korunmak için gazlardan, bombalardan, mayınlardan vb. zarar verici şeylerden kaçınmak için stratejinizi belirlemeniz gerekiyor..

 • SpellForce 2 – Shadow Wars

  5 yıl boyunca Karanlık Elf diyarındaki iç savaş devam etti. Gölgelerin ardındaki gizemli kötülük Elf diyarında sürekli iş başındaydı. Ancak bu kötülükten çok daha fazlası ortaya çıkmak için sabırla beklemişti...

 • Tornado Jockey Strateji Oyunu

  Büyük bir rüzgar hortumunun açığa çıkardığı enerji ve oluşturdugu zararları değerlendirerek alınacak korumalarla, hortumun çıkmasını engelleyip, Radar bombaları, Işın Toplarıyla tornado adı verilen bu hortumu yok etmeye çalışacağınız keyifli bir oyundur.

 • OrbitZ

  OrbitZ; strateji, beceri ve mantıksal düşünce gerektiren, hoş tasarımlı ve konusu uzay ortamında geçen bir yapboz oyunudur. Program başta zor gözükse de aşama aşama öğrendikçe daha rahat oynanabilecek bir oyundur.

 • Commandos 3

  Commandos serisi türünün tartışmasız en iyi oyunu. Emrinizdeki bir grup komandoyla ikinci dünya savaşının seyrini değiştirin. Her biri farklı karakterler olan bu komandolar (Bombacı, yakın dövüş uzmanı, vs. uzmanı) sizi savaşın içine çekecek.

 • Empire Earth II

  Çoğu strateji oyuncuları, mutlaka Empire Earth oyununu oynamıştır. Ve bu oyuncuların çoğu da, oyunun birincisini memnun bir şekilde tamamlamış, ikincisini iple çekemeye başlamıştır.

 • MudSlinger

  Rusya ve Amerika başkanlarının birbirlerine çamur atıp devirme faaliyetleri.

 • Zeus: Master of Olympus

  Kendinizi Zeus'un yerine koyun ve Olympos'u inşaa etmeye başlayın. Mitolojiyi seviyorsanız tam size göre bir oyun. Siz artık tanrılar tanrısı ZeuS sunuz.

 • Transport Tycoon Deluxe

  Bu oyunda bir taşımacılık firmasısınız kara deniz hava ya da demiryolu ile insan, mal, ham madde vb. şeyleri taşıyosunuz. Gemi, tren, otobüs, uçak yada kamyonla yağ, kömür, insan vb birçok şey taşıyabilirsiniz.

 • Winboard

  Satranç tutkunları için ilaç gibi bir oyun. Sadece bilgisayarla oynamıyorsunuz. Yerel ağ ve internet üzerinden oynama imkanı da sunuyor.