Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Elron Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

Elron Bosweb

Mart 2006'da çalışmalarına başlanan BOSWEB projesi İpragaz bayileri ile buluşuyor. İleri düzeyde iletişim teknolojileri kullanılarak oluşturulan uygulama öncelik olarak birden çok şubeli yapıya sahip olan bayileri hedefliyor. Son derece titiz sürdürülen proje aşamasından sonra pilot bayilerde denenen uygulama, kullanıcılarından tam not aldı.Smart Client mimarisi ile nTier yapıda .Net 2.0 ve c# 2.0 kullanılarak geliştirilmiş olan BOSWEB , veritabanı teknolojisi olarak MSSQL kullanmaktadir. Uygulamanın veritabanı ile olan iletişimi XML Webservisleri aracılığı ile yapılmaktadır. İletişim yolu olarak VPN SSL teknolojisi kullanılmış ve bu sayede güvenli bir veri iletişimi sağlanmıştır. Uygulamanın kurulduğu bilgisayara kesinlikle bir veritabanı kurulmamakta ve kullanıcının yaptığı işlemler, uygulamanın çalıştığı bilgisayara kaydedilmemektedir. Amaç; hırsızlık, yangın v.b. olaylar sonrasında kullanıcının verilerinde, hiçbir şekilde kaybolma olmaması ve verilerin güvenli bir şekilde saklanmaya devam etmesidir. Böylelikle uygulama yeni veya başka bir bilgisayara kurularak kullanımına devam edilebilir. Ayrıca CALLER ID özelliği sayesinde; kullanıcı, arayan numarayı görerek ve abonesini tanıyarak işlemlerini yapabilir. Bu sistem sayesinde işyeri sahipleri BOSWEB ' i internetin olduğu her yerde kullanabilir ve işletmelerinin güncel bilgilerini görebilirler. Ayrıca uygulama, olası bir internet bağlantı sorunu söz konusu olduğunda, program daha önceden hızlı işlem yapmak için, hafızasında tuttuğu abonelere ait bazı bilgileri kullanıma sunarak, işletmedeki aksamaların önünemgeçebilir. Bu hassas veriler bilgisayarlarda şifrelenmiş bir şekilde tutulmakta olduğundan, üçüncü şahıslar tarafından okunması imkansız hale gelmektedir. Kullanıcının sisteme girdiği abone ve sipariş bilgileri, saha ekibinin, üzerinde java uygulaması bulunan cep telefonlarına GPRS Teknolojisi kullanılarak, son derece ucuz maliyetlerle aktarılır. Saha ekibi, yine java uygulaması ile son siparişin durumunu merkeze bildirir. Böylelikle, iş süreci akışı sağlanmış olur.

Elron Bosweb İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.