Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Tabim Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Saat - Takvim - Ajanda (79 program)

Elektronik Postalı Adres Etiket Programı

Üreticiden:Kişi veya firmaların adres bilgilerini ve özel notlarını girebilir, girdiğiniz bilgilerde seçtiğiniz alan ve belirleyeceğiniz kritere göre arama yapabilirsiniz. Rapor filtrelerinde seçtiğiniz alan ve belirleyeceğiniz başlangıç ve bitiş değerlerine göre listeler alabilir, aldığınız listelerin her türlü yazıcıdan, her türlü etikete dökümlerini alabilirsiniz. Aldığınız listelere toplu olarak elektronik posta veya dosya ekli elektronik postada yollayabilirsiniz.Programın Genel ÖzellikleriSınırsız sayıda adres bilgi girişi yapabilirsiniz.Paradox ve DBase veritabanı dosyalarından adres etiket programına bilgi aktarabilirsiniz.Farklı adres guruplarını girmek için program girişinde yeni çalışma bölümleri oluşturabilirsiniz.Oluşturduğunuz çalışma bölümleri altındaki adres bilgilerini özel kodlar vererek istediğiniz alt guruplara ayırabilirsiniz.Kişi veya firmaların özel notlarını girebilirsiniz.Girdiğiniz bilgilerde seçtiğiniz alan ve belirleyeceğiniz kritere göre arama yapabilirsiniz.Ad, soyad, ünvan, telefon, ilçe, il, ülke, şirket gibi adres bilgilerine veya özel kodlar vererek tanımladığınız alt guruplara göre liste veya etiket dökümleri alabilirsiniz.Liste ve etiket dökümlerini her türlü yazıcıdan alabilirsiniz.Etiket dökümlerini her türlü etikete alabilirsiniz.Döküm alacağınız etiketin genişliğini, yüksekliğini, yazı tipini, bir sayfaya dökülecek etiket sayısını v.b. diğer özelliklerini ayarlayabilirsiniz.Aldığınız listelere toplu olarak elektronik posta veya dosya ekli elektronik posta yollayabilirsiniz.Toplu olarak yolladığınız elektronik postayı HTML olarak yollayabilir, bu HTML dosyasının içinde web sunucunuzdaki mevcut grafik ve animasyon çalışmalarınıza yer verebilirsiniz.Kullanıcıları ve bu kullanıcıların şifrelerini tanımlayarak bilgilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.Programın Lisanslı Liste Fiyatı : 70 YTL., şuanki satış fiyatı ise 19 YTL. dir.

Elektronik Postalı Adres Etiket Programı İçin Yorum Yap

reklam

Saat - Takvim - Ajanda Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ajanda XP

  Ajanda XP güncellenmiş haliyle çok daha kullanışlı bir Elektronik Ajanda uygulaması. Günlük işlerinizi planlayabileceğiniz, önemli günlerinizi kaydedip günü ve saati geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabileceğiniz oldukça yararlı bir program.

 • Sekreterim Hatırlatma Programı

  Tel. defterinizi gruplara ayirarak girebilirsiniz.Hatirlatmalari,dogum gunlerini,seyahat planlarini size zamani geldiginde hatirlatir.Dilerseniz zamani geldiginde sms ile cep telefonunuza iletir.Üstelik 1 yil sonra iletilmek üzere msj gönderebilmektedir.

 • Adres Türkiye Firmalar Rehberi

  200 Bin'den daha fazla firma kaydı içeriyor. Firmalar ana sektörler ve alt sektörler olarak gruplandırılmış, Firmaların; adres, telefon, faks, web adresleri, e-posta adresleri gibi ayrıntılı detayları da yer alıyor.Adres Türkiye Firmalar Rehberi 1.

 • Ejanda

  Ejanda ile dijital dünyanızda yepyeni bir devir başlıyor. Bilgisayarla yeni tanışmış birinin bile rahatlıkla kullanabileceği, bir profesyonelin bile ihtiyaçlarını karşılayabileceği yepyeni bir ajanda programı.

 • Firmatik Saat Ajanda

  Saat programını kullanarak alarm kurabilir, Ajanda programını kullanarak günlük yapmak istediğiniz işleri not alabilir, Adres programını kullanarak da kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini saklayabilirsiniz.

 • Uşak

  Uşak, bir ajanda uygulaması olmasına rağmen, notlarınızı tutabileceğiniz şifreli defterin yanısıra elinizin altında bulunması gereken araçları birarada toplayan bir organizasyon ve planlama yazılımıdır.

 • Ajandam

  Ajanda, telefon defteri, ingilizce sözlük, yapılacaklar listesi. program ile internet bağlantısı olmadan, posta kodu( tüm mah. ve köyler ), telefon kodları, plaka kodları, ülke kodları, bilminmesi gereken numaralar( üç haneli ).

 • Dakik

  Dakik, istediğiniz zamanda sizi uyaran, alarm hizmeti veren küçük ve basit programdır. Bilgisayar başında çok oyalanıyorsanız ve unutkansanız bu program size göre.

 • Click Tray Calendar Türkçe Yama

  Sitemizde bulunan

 • Calendar Builder

  Kendi takviminizi mi yapmak istiyorsunuz? Ben daha yaratıcıyım diyorsanız işte size çok hoş bir program. Bu program, size kendi takviminizi oluşturmanıza yardım ediyor. Takvimi yaparken grafikler, simgeler ekleyebilirsiniz.