Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Jonathan Pittock
Limit:
*
Kategorisi:
Zeka (201 program)

Deli Dash

Siz adına bakmayın. Gayet aklıbaşında, mükemmel bir oyun. Atari 2600 klasiği Pressure Cooker ve tetris karışımı bir oyun. Tetris deyince aklınıza yukarıdan düşen sevimsiz bloklar gelmesin hemen. Bu kez durum farklı. Bir kere oyunda belli bir konu var. Siz bir şefsiniz ve amacınız en iyi sandviçi yapmak. Yukarıdan düşen peynir, salam, sosis, domates, biber, ketçap, mayonez, ekmek dilimi, tuz... gibi çeşitli yiyecekleri en uygun şekillerde bir araya getirip en lezzetli sandviçleri yapmaya çalışıyoruz. Oyunda çeşitli modlar mevcut. bunların arasında en keyifli olan ise Mission modu. Oyunda ilerleyip puanınızı artırdıkça çeşitli bonusları alabilir ve gizli bölümleri aktif hale getirip oynayabilirsiniz. Oyunu isterseniz bir bilgisayarda ekranı ikiye bölüp iki kişi de oynayabilirsiniz.

Deli Dash İçin Yorum Yap

reklam

Zeka Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Jewel Quest Zeka Oyunu

  Çok hoşlanacağınız bir taş dizme oyunu. En az üç taşı yatay ya da dikey olarak dizmeye çalışıyorsunuz. Oyunun diğer benzerlerinden en önemli farkı tüm karelerde dizme işlemini yapmanız gerekmesi.

 • Bubblet Balon Patlatma Oyunu

  Yanyana veya üst üst dizilmiş aynı renkten bilyeleri, tıklayarak yok ediyorsunuz. Yok ettiğiniz bilye grupları için belli bir puan alıyorsunuz. Doğru bir sıra ile yok etme işlemini uygularsanız, puanınız da yüksek olacaktır.

 • MONOPOLY TYCOON

  Bazı bölümlerde belli zamanda en yüksek kar, en yüksek günlük kar, en yüksek holding değeri gibi amaçların yanı sıra belirli satış sayısına ilk ulaşma, rakipleri batırmak ya da ilk oteli dikmek gibi amaçlara kadar degişebilen geniş bir yelpaze var.

 • Swaps Pack

  Zeka oyunlarından hoşlananlar için birebir, ilaç gibi bir oyun... WM Games'in oyunseverlere sunduğu zevkli ama zorlayıcı bir oyun.

 • Çarkı Felek

  Tv lerde ünlüleri yarışırken görüp özendiğimiz

 • Amado

  Puzzle tarzında hazırlanmış eğlenceli, güzel bir oyun. Sadece vakit geçirmekle kalmayacaksınız, aynı zamanda beyin jimnastiği de yapacaksınız. Oyun, basit bir mantık, zor bir çözüm üzerine kurulu. Elinizde 4x4'lük bir küp var.

 • Block Breaker

  Küçük ama eğlenceli oyunlardan biri. Oyun hepimizin çok yakından tanıdığı DXBall tarzı ama daha basit tarzda hazırlanmış. Mouse kullanarak topu yukarıda bulunan bloklara vurdurup puan alıyorsunuz.

 • Blindfold

  Hiç satranç bilmeyen ya da kuralları tam olarak anlamayan kullanıcılara hitab eden bir satranç bulmacası. Daha doğrusu öğretici programı. Oyun en temel hareketlerden başlıyarak ilerliyor ve ileriki seviyelerde zor pozisyonlara geçiyor.

 • Ancient Sudoku

  Sudoku bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Bu oyun şu anda dünyada fırtınalar estiriyor. Ancient Sudoku ise en kaliteli sudoku oyunu. Grafikler diğerlerine göre çok daha kaliteli. Sudoku meraklılarına şiddetle tavsiye edilir.

 • LEGEND OF ALADDIN

  Boyunca ilerle egzotik bir yolculuk oyuna denk olurken ikonun olduğu Aladdin'in olduğu bu maceraperesttenin karası.