Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
EastBay Tech
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
TV - Radyo (91 program)

CTube!

Ekran kartına ihtiyaç duymaksızın yaklaşık 1500 tv kanalının yanında webcam görüntüleri,komik videoları,spor videolarını vebenzeri tüm eğlencelik videoları kolaylıkla bulup izleyebileceğiniz çok kullanışlı ve özgün bir yazılımdır

Ekran kartına ihtiyaç duymaksızın yaklaşık 1500 tv kanalının yanında webcam görüntüleri,komik videoları,spor videolarını vebenzeri tüm eğlencelik videoları kolaylıkla bulup izleyebileceğiniz çok kullanışlı ve özgün bir yazılımdır.
Tüm görsel yayınların yanında işitsel yani radyo ve müzik yayınlarınıda dinleyebileceksiniz. yerel tvleride destekleyen program da medya konularında çok gelişmiş özellikler mevcut.
Özellikleri;
İE ve media player uyumlu
ücretsiz
online video tarama
yeni kanal ekleme
favori listesi
kolay kullanım
Sistem gereksinimleri;
600Mhz ve üzeri işlemci
64Mb ram
hoparlör ve ses kartı
56k modem
İE 6 ve üzeri
Windows 98/2000/XP/ME/NT

CTube! 3.92

CTube! İçin Yorum Yap

reklam

TV - Radyo Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Radyo Matik

  Radyo Matik ile internet( Online olarak ) üzerinden bir çok radyoyu dinleyebilirsiniz...

 • A Uydu TV

  Program çalışmak için Media Player ve RealPlayer'a ihtiyaç duyabilir. 100'den fazla ülkeden 1000'e yakın TV kanalını internet üzerinden bedava izlemenize yarayan güzel bir program.

 • Ever LiveTV

  Tanıtım:Üreticiden :TV Kartsız Televizyon İzleyin!4Ever LiveTV 1.0 ile, ekran kartına ihtiyaç duymadan yerli ve yabancı 100'lerce televizyon kanalını ücretsiz izleyebilir, radyo dinleyebilirsiniz.

 • Screamer Radio

  Screamer Radio online olarak dinlediğiniz radyolardaki şarkıları kaydedebilmenize imkan sağlayan ücretsiz bir yazılım. İsveçli bir öğrencinin yapımı olan bu program basit arayüzü ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.

 • LiveTvMedia

  Türkiyenin En seçkin Tv Kanallarını izleyebilir vede Radyo Dinleyebilirsiniz  -Kategorilere ayrılmış bölümleri ile istediğiniz kategoride TV izleyebilirsiniz  -Sohbet edebilir bilgi yarışmasına katılabilirsiniz  -Tüm işletim sistemlerinde ç

 • anyTV

  Tüm dünyadan; haber, eğlence, müzik, spor, çizgi film, belgesel kanallarını ve daha birçok kategorideki kanalları izlemenize olanak sağlar. Nerede olursanız olun, anyTV?den kanalları izlemek için bir internet bağlantısı yeterli.

 • TvuPlayer

  Bu yazılımla TV kanallarını seyretmek için bir televizyon kartına ihtiyaç duyulmuyor. Tatminkar hıza sahip bir internet bağlantısına sahip olmanız yeterli.

 • Tv izle

  Üreticinin Açıklaması: Tvizle 1.0 programı, Türkiye'den ve dünyadan yüzlerce televizyon kanalı ile yüzlerce radyo istasyonunu ayağınıza getiriyor. Bu program ile site site dolaşmadan bir çok kanala anında ulaşabileceksiniz. Hem de hiç bir ücret ödemeden.

 • TürkTV

  Türk TV ile tv kartına veya radyo kartına ihtiyaç duymadan, yaklaşık 150 ülkenin internette yayın yapan kanallarını, birçok Türk televizyon kanalını rahatlıkla izleyebilir, yüzlerce radyoyu dinleyebilirsiniz.

 • Online Radyo Tv

  Windows ortaminda rahatlikla Radyo ,Tv ve Yeni albümleri hizli ve kolay bir şekilde dinleyip , takip edebileceginiz bir program.