Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Comodo Group
Limit:
*
Kategorisi:
Antivirüs (147 program)

Comodo AntiVirus

Comodo AntiVirus gerçek-zamanlı koruma özelliğine sahip ücretiz bir antivirüs yazılımıdır. Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan yazılımın kendiliğinden güncelleme, e-posta taraması, çalışan uygulamaları izleme, solucan engelleme özellikleri de bulunmaktadır. Virüslere, truva atlarına ve solucanlara karşı koruma sağlayan yazılım henüz tanımlanmamış olan zararlıları da sezgisel tarama desteği ile zararsız hale getirebilmektedir. Gerçek-zamanlı tarama yapabilmesinin yanında yerel tarama yapabilme özelliği de vardır. Kullanıcılar istedikleri alanı her an taratabilirler. Şüpheli dosyaları hemen Comodo AV takımına ulaştırmasıyla etkin koruma başarısını daha da arttırmaktadır. Bir antivirüs yazılımında bulunması gereken özelliklerin neredeyse tümünü kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan yazılımın boyutunun büyük olması nadir olumsuz yanlarındandır.Yazılımın Genel ÖzellikleriAnlık Tarama: tehditlere karşı gerçek-zamanlı sürekli koruma.Talepli Tarama: herhangi bir dosya, klasör veya sürücüde isteğe bağlı olarak tarama yapma.Kendiliğinden Günlük Güncelleme: en son tehditlere karşı anlık güncelleme.E-Posta Tarama: giden ve gelen e-postaları kendiliğinden tarama ve zararsız hale getirme. Solucan Engelleyici: şüpheli posta yığın girişimlerini izleme ve engelleme.Derinlemesine Raporlama: tüm taramaları geniş günlüklerde tutma.Pro-Aktif Virüs Savunması: şüpheli dosyalar analiz için Comodo AV takımına gönderilmektedir.Kolay, Kullanıcı-Dostu Arayüz: tüm ayarlara kolay erişilebilirlik.Zamanlamalı Tarama: ayarlanmış zamanda tarama yapılabilmesi.Karantina Özelliği: şüphelenmiş dosyaları karantinaya taşıma.Gelişmiş Sezgisel Tarama Motoru: bilinmeyen virüslere karşı da koruma sağlanması.Çıkarılabilir Aygıt Taraması: CD'ler, DVD'ler, harici sürücüler, USB cihazları, dijital kameralar.Ağ Sürücülerini Tarama: ağ ortamındaki herhangi bir potansiyel tehlikeden korunabilme.Sıkıştırılmış Dosyaları Tarama: virüslerin gizlenebileceği alanları, örneğin ZIP dosyalarını tarama.Sistem Kaynaklarını Az Kullanma: yavaş çalışmayan bir bilgisayar ile maksimum koruma.Sistem GereksinimleriSP4 sahibi bir Windows 2000 ya da SP2 sahibi bir Windows XP işletim sistemi50 MB boş sabit sürücü alanı.128 MB RAMIntel Pentium 300 MHZ veya daha üst bir işlemci

Comodo AntiVirus İçin Yorum Yap

reklam

Antivirüs Kategorisi Çok İndirilenleri

 • NOD32 AntiVirus System

  NOD32 Kontrol Merkezi :Merkezi yönetim modülüdür. Çesitli özelliklere, araçlara ve ayarlaraerişim sağlar; bütün sistem bileşenlerini bütünleştirir. Sistembileşenleri her biri kolay kullanılabilir dizin sistemindegeliştirebilecek dört farklı gruba ayrılır.

 • BitDefender Internet Security

  BitDefender Internet Security 2009 internete bağlı olan ev veya ofis bilgisayarınız için tam koruma sağlar. Virüs, spyware, hacker, spam ve diğer internet güvenliği girişlerine karşı tam koruma sağlar.

 • Avast! Professional Edition

  avast! 4 Professional Edition ödül sahibi son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir koruma programıdır. Sisteminiz ve verilerinizi virüslere ve benzer zararlı yazılımlara karşı korur.

 • Super Antispyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • TrustPort Pc Security

  TrustPort, 4 antivirüs/antispyware motoru çalıştırma özelliğiyle güvenlik dünyasına yeni ufuklar açmıştır. Emsalleri arasında %100 güvenlik sağlama konusunda ödüllere sahip tek üründür.ICT Teknolojileri dünyasında karşılaştığımız tehditler çeşitlidir.

 • SUPERAntiSpyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • Panda Global Protection Antivirüs Programı

  Dünyanın en iyi güvenlik yazılımı üreten firmalarından birisi olan Panda Security tarafından geliştirilen Global Security ile virüslere, casus yazılımlara, rootkitlere, hackerlara, çevrimiçi tehlikelere, kimlik hırsızlarına karşı kendinizi savunun.

 • SpyDefense

  SpyDefense sisteminize bulaşmış spyware denilen casus yazılımları tarayıp temizleyebilen bir yazılımdır.  Özellikleri: Sistem belleği, registry ve sisteminizdeki dosyaları tarayabilir. Çerezleri tarayabilir.

 • McAfee VirusScan Enterprise

  McAfee VirusScan Enterprise ev ve iş yerlerinizde bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım sahip olduğu 7 modül ile sisteminizi zararlılara karşı korumaya çalışmaktadır.

 • McAfee AVERT Stinger for W32/Polip

  McAfee AVERT Stinger aracının W32/Polip'i temizleme amaçlı aracıdır. Bu araç W32/Polip ve varyantı olan W32/Polip!mem zararlılarını sistemden temizleme özelliğine sahiptir. Diğer özellikleri McAfee AVERT Stinger ile aynıdır.