Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
East Software-Doğusoft Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Programlama (163 program)

CodeBank

Programla belirli kategoriler altında kendinizin oluşturduğu veya diğer üyelerin internet üzerinde paylaşıma sunduğu kodları bilgisayarınıza innDirip saklayabilirsiniz.Genel ÖzelliklerEast Software'nin internet sitesine bağlanarak internetten diğer üyelerin hazırlamış olduğu kodları bilgisayara innDirir.Hazırlanan kodları internete yollayabilir ve paylaşabilirsiniz.İstemci-sunucu olarak kullanılabilir. Bu sayede bir sunucudan aynı kodları herkes görebilir ve ulaşabilir.Microsoft Word ve Excel'e dosya biçiminde kod gönderebilirsiniz. Arşive kayıtlı verilerin yazıcı ön izlemesini yapabilir ve yazdırabilirsiniz.Programın kodlamaya uygun editörü sayesinde C++, Pascal renk biçimleri ve sayı, alfa sayılarını renkli biçimlerde görebilirsiniz.

CodeBank İçin Yorum Yap

reklam

Programlama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • akcanSoft GuestBook PHP Ziyaretçi Defteri Scripti

  PHP web kodlama dilinde yazılmış, kullanımı ve kurulumu basit, MySQL gerektirmeyen, verileri metin dosyasına kaydeden bir Ziyaretçi defteri scriptidir.

 • Database Viewer Plus [ Pocket PC ]

  Pocket pc uygulamaları geliştirenler için önemli özellikler barındıran bu program access, sql, oracle, mysql, foxpro, dbase gibi veritabanı formatlarını destekliyor.

 • Visual Studio Örnekleri

  Visual Studio 6 için yüzlerce örnek içeriyor. 131 MB olmasına rağmen visual studio öğrenmek istiyorsanzı yükleyin derim.. AKindir.

 • Digital Mars C/C++ Compiler

  Digital Mars C/C++ Compiler, ücretsiz bir C ve C++ derleyici. Hızı ve diğer derleyicilere göre daha basit olan arayüzü ile öne çıkıyor.

 • Visual Assist X

  Visual Asist X; Microsoft Visual Studio .NET, Visual Studio 6.0 platformu üzerine yapilan bir eklentidir. Bu programla ne kadar rahat C++ kodu yazdiginiza sasiracaksiniz AKindir.

 • Python

  Python, yaygın bir programlama dili. Perl, Tcl, Scheme, Ruby ve Java ile rekabet içerisinde.Temel Özellikleri Temiz ve anlaşılabilir kod yapısı Modüler yapı ve esneklik Hata ayıklayabilme Standart ve üçüncü parti kütüphaneleriPython 3.

 • ExpressQuantumGrid Suite

  Delphi/C++Builder üzerinde program geliştiriyorsanız kesinlikle ExpressQuantumGrid Suite ile tanışmanız gerekmektedir. Bu Component ile alışılmış Grid özelliklerinin dışında inanılmaz Grid yetenekleri keşfedebilirsiniz.

 • GNU-Pascal

  Yeni programlar gelistirmek isteyenlere C diline yak1n Dos tabaninda calisan program dili.

 • PEBundle

  Özellikle runtime gerektiren programlama dilleri (Visual Basic vb.

 • SourceEdit

  Günümüzde popüler olan neredeyse bütün dillerin anahtar sözcüklerini ve daha bir çok farklı özelliklerini tanıyabilen bu başarılı metin editörü ayrıca yanında gelen yardımcı araçlarla da büyük kolaylık sağlıyor.