Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
SlySoft
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Dönüştürücüler (226 program)

Clone DVD Mobile

CloneDVD Mobile, DVD filmlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde Sony PSP, Apple iPod Video, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision, ve bunlar gibi birçok taşınabilir aygıtınızın desteklediği formatlara çevirebilir ve size taşınabilir aygıtınızdan DVD kalitesinde film ve videolar izleme imkanı sağlar.Taşınabilir aygıtınızdan DVD izleyebilme kolaylığıBu program sayesinde mükemmel DVD çevirimleri yaparak taşınabilir aygıtlarınızdan da DVD kalitesinde film ve videolar izleyebilme imkanına sahipsiniz. Özellikleri:Yüksek hız ve kalitede DVD dönüştürebilme İstediğiniz DVD filmini DivX, XviD, AVI, MP4, vb. formatlarına dönüştürebilme Taşınabilir aygıtınızdan da yüksek DVD izleyebilme Dönüştürdüğünüz DVD'lerinizi önizleyebilme Dönüştürmek istediğiniz video'yu kolayca seçebilme ve dönüştürme işlemine başlamadan önce önizleyebilme ASPI sürücüsüne ihtiyaç duymadan DVD çalışması yapabilmeDVD'leri sabit diske kopyalamadan direkt olarak taşınabilir aygıtınıza aktarabilmeDVD film'deki istediğiniz bölümleri kesebilme Fotoğraflarınızı da hızlı ve yüksek kalitede dönüştürebilme olanağı Mobile DVD ile yapılan günlük işlem penceresini kaydedebilmeProgramla yeni tanışanlar ve kullanımına yeni başlayanlar için adım adım rehberlik edecek benzersiz bir film şeridi asistanıEn Düşük Sistem Gereksinimleri:1 GHZ Pentium grubu işlemci256 mb hafızaWindows 2000/XpNot: Programın tam özellikli sürümünü 39 $ karşılığında üretici sitesinden alabilirsiniz.

Clone DVD Mobile İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Dönüştürücüler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mp3 Rm Converter

  Mp3 Rm Converter ile ses dosyalarınızın formatlarını değiştirebilir ve ses dosyalarınızın arasında format dönüşümü yapabilirsiniz.

 • Flv - Mp3 Dönüştürücü

  Elinizde flv dosyaları var ve içlerindeki ses dosyalarını almak mı istiyorsunuz ya da YouTube sitesinde bir klip gördünüz, şarkı çok hoşunuza gitti bunu mp3 olarak kaydetmek mi istiyorsunuz? flvmp3 dönüştürücü ile elinizdeki tüm flv dosyalarının içindeki

 • AVOne RM to Video Converter

  AVOne RM to Video Converter programi ile RM/RAM/RMVB formatlarini AVI, DVD, VCD, SVCD, MPEG1, MPEG2 formatlarina çevirebilirsiniz. Boyutu büyük mpeg dosyalarinizi istediginiz boyutlara parçalayabilirsiniz.

 • Allok Video to MP4 Converter

  Allok MP4 Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.Allok MP4 dönüştürücü, MP4 formatında bütün popüler video/film biçimlerini dönüştürerek, bu konularda kullanıcılara son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.

 • Live

  Bu program sayesinde kişisel bilgisayarınızı profesyonel bir ses stüdyosuna dönüştürebiliyorsunuz. Ses dosyalarınızın Pitch-tempo özelliklerini rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

 • Video Converter

  Video Converter 2007 Her türlü video dönüşümü yapabilen son derece kolay kullanımlı bir programdır.Her türlü video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne imkan veren kullanımı son derece kolay bir video dönüştürme programıdır.

 • Foto2Video Converter

  Foto2Video Converter, dijital fotoğrafları videoya dönüştüren kullanışlı bir programdır. Bilgisayarınızda kayıtlı olan dijital fotoğrafları en iyi şekilde videoya dönüştürür. Dönüştürülen dosyalar *.AVI formatındadır.

 • AVI MPEG Video Converter

  AVI MPEG Video Converter ile çeşitli video formatları arasında dönüştürmeler yapabilirsiniz.

 • Bestel DVD Ripper

  Bu program ile CD / DVD veya bilgisayarınızda yer alan DVD video filmlerinizi AVI - Audio-Video Interleaved (*.avi), Xvid Movie (*.avi) , DivX Movie (*.avi) , VideoCD Format (*.mpg) , ASF - Advanced Streaming Format (*.

 • RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter

  Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım, RM/RMVB biçiminde bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.