Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
BurnAware Technologies
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) (188 program)

BurnAware Home

BurnAware Home Edition sürümü aynı programın ücretsiz versiyonunun biraz daha geliştirilmiş daha fazla özelliğe sahip olan versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. BurnAware sade arayüzü, basit ve kolay kullanımlı yapısı ile dikkat çekerken Blu-Ray (BD-R/BD-RE) dahil her türlü CD/DVD medya çeşidine veri yazabiliyor.

Disk imajları yaratabileceğiniz ve yazabileceğiniz bu program ile birden fazla kez kullanıma açık sonlandırılmamış multi-session disklerde yazabiliyorsunuz. Donanımınızdan yüksek performans alabileceğiniz bu program ile en hızlı CD/DVD kayıtlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Programın gelişmiş yakma algoritması size en yüksek seviyede hata toleransını sağlıyor, böylece hatasız yazma işlemleri gerçekleştirmek daha kolay hale geliyor. Ücretsiz sürümüne göre daha fazla seçenekle veri diskleri hazırlayabildiğiniz bu program ISO imaj ve UDF/Brigde dosya sistemi desteği, Audio CD yakımı gibi konularda da en büyük yardımcınız olabiliyor.

BurnAware Home 2.3.3

BurnAware Home İçin Yorum Yap

reklam

Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • SFX Compiler Setup Oluşturma Programı

  SFX Compiler kolayca kendiliğinden otomatik açılan dosyaları oluşturmak için ideal bir uygulamadır. Winzip veya türevlerinin her bilgisayarda bulunmamasından sıkıldıysanız bu program sorununuzu çözmeye hazır.

 • Copy Killer CD Protection

  CopyKiller kendi hazırladığınız cd'leri korumak için geliştirilmiş bir programdır.Program ile cd oluştururken cd üzerinde bozuk sektörler oluşturulmakta ve 1:1 kopya edilmesi engellenmektedir.

 • ACDZip

  Özellikle resim, video ve ses dosyalarina yönelik bir boyut azaltma programi. ACDZip AKindir.

 • Avi2Dvd Türkçe

  Üreticinin açıklaması: Avi2Dvd, sadece birkaç tıklama ile AVI, MKV ve OVG dosyalarını kolaylıkla VCD, SVCD ve DVD biçimlerine dönüştürebilen, ücretsiz bir programdır.

 • FilZip

  FilZip ace, arc, arj, cab, gz, lha, jar, rar, tar ve tabii ki zip dosya türlerini destekleyen ücretsiz bir arşivleme programıdır.

 • DeepBurner

  Ücretsiz, küçük boyutlu ve başarılı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için DeepBurner iyi bir alternatif. Kategorisindeki diğer büyük boyutlu ve ücretli programlarla benzer özelliklere sahip, gelişmiş ve kolay kullanımlı.

 • DVDBuilder

  DVDBuilder, mpeg dosyalarınızı DVD ortamına taşıyabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir programdır. Digital kameranızdan, web kameranızdan veya internet üzerinden indirdiğiniz herhangi bir videodan DVD oluşturabilmeniz DVDBuilder ile mümkün.

 • PowerArchiver 2007

  PowerArchiver, WinZIP ve WinRAR gibi popüler arşivleme (sıkıştırma/açma) programlarıyla aynı işlevi gören ve bu programlara rakip olan bir yazılımdır.

 • Nero 8 Ultra Edition (Multi Language)

  Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay.

 • Amazon DVD Shrinker

  Amazon DVD Shrinker basit tıklamalarla sabit diskinizdeki verileri yedekleyebilmek için ya da favori DVD filmlerinizi kopyalamak için kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve ücretli bir DVD kopyalıyıcısıdır.