Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
MyDt
Limit:
*
Kategorisi:
Yama - Güncelleme - Eklenti (62 program)

BPS Spyware/Adware Remover 8.2.0.9 Türkçe Yama

Bir Adware, SpyWare, Trackware, Thiefware, Big Brotherware, Keylogger, Trojan, Virus, Browser Hijacker, Dialer, Malware tarayıcı ve silici program arıyorsanız BPS Spyware/Adware Remover tam size göre. Bildiğiniz üzere program ile Türkçe dil desteği de geliyor ama bu sadece popupları kapatan Popup-Watch eklentisi için. Ana uygulama olan Spyware Remover ise İngilizce. Şimdi inndireceğiniz bu yama sayesinde bu sorunu gidermiş olacak ve programı Türkçe olarak kullanacaksınız.Yapmanız Gerekenler: 1-) Ziplenmiş olarak inndireceğiniz dosyayı C:\Program Files\BulletProofSoft.com\SpywareRemover\Lang klasörüne çıkartın. Eskisiyle değiştirilme konusunda sizden onay istenecektir buna OK deyin. 2-) Programı çalıştırdıktan sonra configuration dan settings'i tıklayın. Language sekmesinden Turkish'i seçin. Şimdi Program Tamamen TÜRKÇE.

BPS Spyware/Adware Remover 8.2.0.9 Türkçe Yama İçin Yorum Yap

reklam

Yama - Güncelleme - Eklenti Kategorisi Çok İndirilenleri

  • adobe photoshop cs2 turkçe yama

    Photoshop.cs2 turkçe yama 100% tukçe yaması tüm bölümler turkçe...& son versiyonu.. photoshop indir photoshop indir download CS2 türkçe yama.  Photoshop 9.0 programı için Türkçe Yama dosyasıdır. Yamanın çalışabilmesi için Photoshop 9.

  • Photoshop Türkçe Yama Resim Editorü

    Dünyada birinci sırada olan bu resim editörü programını yama sayesinde programı tamamen Türkçe yapabilirsiniz. Yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi.

  • WindowBlinds 5 Türkçe Yama

    WindowBlinds Windows kullanıcılarına Windows arabirimini tamamen değiştirme imkanı veren bir programdır.Kullanıcılar WindowBlinds için hazırlanmış görsel temalarla Windows görünümünü kendi istekelrine göre ayarlayabilirler.

  • phpBB Türkçe

    Yeni skin eklenerek butonlar dahil herşey türkçeye çevrilmiş. Kolayca kullanabilieceksiniz.

  • FrontPage 2003 Türkçe Yama

    Web tasarımı yapıp da bilmeyen yoktur Microsoft Office Frontpage programını. Bu yama ünlü html düzenleyici ve oluşturucuMicrosoft Office 2003 Frontpage programın türkçe yamasıdır.

  • Adobe Photoshop 7.1 Update

    Adobe Photoshop 7.01 sürümüne update dosyası.

  • Nero Türkçe Yama

    Nero Burning ROM Türkçe Yama`yı çalıştırabilmeniz için sisteminizde orjinal programın olması gerekmektedir. Nero, hem CD-R hem de CD-RW disklerine yazmak için tasarlanmış esnek, güvenilir ve kolay kullanımlı bir uygulamadır.

  • Winzip Türkçe 8.0 Türkçe Yama

    Winzip'in Türkçesi de yapıldı. Orijinal Winzip 8.0 üzerine açılan bu program ünlü sıkıştırma programı Winzip'i Türkçe yapıyor. Dikkat programınıda orijinal Winzip 8.0 programı olmalıdır.

  • Skype Türkçe Yama

    Skype birkaç dakika içerisinde dünyanın herhangi bir yeriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan basit ve ücretsiz bir yazılımdır.Şimdide bu yazılım türkçe Yamsını sizlere sunuyoruz. Kurulum : Skype yi çalıştırın. Turkish(SkypeTurkey).

  • Photoshop 7.0 Scripting plug-in

    Adobe Photoshop 7.0 sürümüne gelişmiş scripting özellikleri eklemek için plug-in. JavaScript ve VB Script ile Photoshop`da scriptler hazırlayabilirsiniz. Plug-in bu yeni sürümüyle özellikle Windows 98 üzerinde çalışmasını etkileyen bazı sorunlar...