Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Blaiz Enterprises
Limit:
*
Kategorisi:
Simge ve İşaretler (10 program)

Blaiz Clic

Blaiz Clic, resimlerinizi simge olarak düzenleyebileceğiniz bir simge yazılımı. Bu yazılımda herhangi bir resmi ya da simgeyi düzenleyebileceğiniz her türlü özellik mevcut.Blaiz Clic yazılımının özellikleri:Standart simge boyutları gösterimleri. (16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 72x72, 96x96)Otomatik format belirleme. (1, 4, 8 ve 24bit)Düzenlediğiniz ve düzenleyeceğiniz simgeleri gösterebilen 2 görünüm özelliği.Simge detayları. (renk, boyut, görünüm vb.)Kullanıcı isteğine göre parlaklık ayarı.Ekran yakalama ve düzenleme özelliği.Hızlı ve kolay yardım menüsü.Yükleme gerektirmez.Kendi simgelerinizi kendiniz düzenlemek istiyorsanız sizin için biçilmiş kaftan. Ücretsiz ve küçük boyutlu.

Blaiz Clic İçin Yorum Yap

reklam

Simge ve İşaretler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Any to Icon

  Aşağıdaki türleri simgeye(.ICO) çeviren basit ve kullanışlı bir program. Programı 30 kere açtıktan sonra kaydolmanız gerekiyor. Ayrıca bir seferde en fazla 5 resim çevirebiliyorsunuz.

 • ArtCursors

  ArtCursors basit imleç ve animasyonlu imleç düzenleme programıdır.16 milyon renkle basit ya da anamasyonlu imleç oluşturabilirsiniz.Windows XP'de 32-bit renk derinliği ile 8-bit alpha kanallıyla imleç oluşturup düzenleyebilirsiniz.

 • Easy Icon Maker

  Easy Icon Maker kullanımı kolay ve küçük boyuta sahip bir simge düzenleme aracıdır.

 • Awicons Lite

  Awicons Lite bir simge düzenleme yazılımıdır. Üst sürümleri olan Awicons ve Awicons Pro'ya göre özellikleri çok düşüktür. Öncelikle yazılımda efektler çıkartılmış.

 • Blaiz Clic

  Blaiz Clic, resimlerinizi simge olarak düzenleyebileceğiniz bir simge yazılımı. Bu yazılımda herhangi bir resmi ya da simgeyi düzenleyebileceğiniz her türlü özellik mevcut.Blaiz Clic yazılımının özellikleri:Standart simge boyutları gösterimleri.

 • Bee Icons

  Bee Icons güçlü olduğu kadar kullanımı kolay olan bir simge değiştirme programıdır. Windowsunuzun masaüstü, başlat menüsü, sürücü, klasör ve dosya simgelerini değiştirmeyi birkaç fare tıklaması kadar kolaylaştırır.

 • Awicons Standart

  Awicons bir simge düzenleme yazılımıdır. Döndürme, renklendirme, bulanıklık, simetri, anti-aliasing, çok renkli artalan ve keskinlik gibi bazı efektleri ile kullanıcının yüzünü güldürüyor.

 • Axialis IconWorkshop

  Axialis IconWorkshop gelişmiş bir simge düzenleyicidir. Özellikler :Profesyonel ve güçlü düzenleyicisi ile Windows® ve Macintosh® simgeleri oluşturabilmeMacintosh® Tiger (OS 10.

 • A Ruler for Windows

  A Ruler for Windows programı ücretsiz bir ekran cetvelidir. Ekranınızda bir cetvel görevi görerek bütün ekranı büyütmenizi sağlar. Program gayet kullanılışı kolay bir arayüze sahip ve ücretsiz.

 • 12Ghosts SaveLayout

  Masaüstünüzdeki programların veya oyunların iconlarını sabitleyen bir program. Programı açtığınızda iconun resmini seçiyorsunuz. Bi kaç özellik verdikten sonra iconu sabitliyorsunuz.