Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Bilsist
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Sektörel (186 program)

Bilsist Optik

Bilsist Optik programımız gözlükçülerin tüm işlevlerini takip edebilecekleri bir paket program uygulamasıdır. Gözlükçüler bu program sayesinde müşterilerinin gözlük camı, çerçeve ve ödeme bilgilerini kayıt edip takip edebileceklerdir. Program temelde yedi bölümden oluşmaktadır.

 • Hasta (Müşteri) Takip İşlemleri
  Bu bölümde, hasta genel bilgilerinin, hasta sol ve sağ göz cam bilgilerinin ve çerçeve bilgilerinin kaydı yapılabilmektedir.
 • Hesap Takip İşlemleri
  Bu bölümde, hastanın ödeme bilgileri ve taksitli satış bilgileri takip edilebilmektedir. Ayrıca hesap hareketlerinin raporlanabilmesi mümkündür.
 • Stok Kartı İşlemleri
  Bu bölümde, stoklarınızı tanımlayabilirsiniz. Giriş ve çıkışlar üzerinden elinizdeki mevcut miktarı anında görmenizi sağlamaktadır. İsteğe bağlı raporlama yapılabilmektedir.
 • Stok Alış - Satiş
  Ürün girdi ve çıktılarınızı buradan yapabilirsiniz. Giriş ve Çıkışlarınız anında stoklarınıza yansız ve istediğiniz hareketi yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Alış ve Satış olarak hareketlerinizi gruplandırabilir, tarihsel değişken sayesinde istediğiniz aralıkta ve özellikte raporlama alabilirsiniz.
 • Cari Kart İşlemleri
  Bu bölümde, çalışılan alıcı ve satıcı müşterilere kart açılarak bunlar üzerindeki hareketler takip edilebilmektedir. Hastalarınızı da otomatik cari kart sistemine dahil eden seçeneğimiz mevcuttur. Basit bir kodlama yöntemi ile işyeri gider ve gelirlerini sistemimizde takip edebilmeniz mümkündür.
 • Cari Hareketler
  Bu bölümde, kartı açılmış olan firmalar - müşteriler hareket bazlı takip edilebilmektedir. Hangi cari ile ne zaman ne hareket yapılmış görülebilmektedir ve isteğe bağlı yazıcıdan döküm alınabilmektedir. Tarihsel bazda ve alış satış bazında raporlamalar alınabilmektedir. Tüm çerçeve, cam ve ilgili aksesuarları karlandırarak alış ve satışlarınızı takip edebilir, bunlarla ilgili raporları alabilirsiniz.
 • Raporlamalar
  Belirtilen tarihler arasındaki ya da tarih gözetmeksizin Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığı kriterlerini seçerek raporlama yapılabilmektedir. Aynı zamanda yeni sürüm ile gelen diğer özelliklerin de raporlanması mümkün kılınmıştır.
  Yeni sürüm ile gözlükçüler bu program sayesinde stok ve cari hareketleri dahil hasta reçetelerini de takip edebileceklerdir.
  Not : Yenilenmiş olan programın fiyatı 250.-TL. olup satın almak için üreticiyle merhaba@bilsist.com adresinden irtibata geçebilirsiniz.
  Bilsist Optik 2.0
 • Bilsist Optik İçin Yorum Yap

  reklam

  Sektörel Kategorisi Çok İndirilenleri

  • Otello Otel Otomasyonu

   Otel, Motel, Han, Pansiyon, Bekar Odaları, Kamp, Kamping, Tatil Köyü ve benzeri her türlü özel veya resmi konaklama yerlerinde kullanabileceğiniz otomasyon programı.

  • Octasis [Sağlık Ocağı Takip Sistemi]

   Octasis 1.0 bir sağlık ocağı takip sistemidir.Bazı özellikleri şunlardır. 1.ETF(Ev halkı Tespit Fişi) kayıtlarını tutar 2.Bu ETF kayıtlarına göre Yıl Ortası Nüfusu birkaç tıklamayla hesaplar. 3.Aşı kayıtlarını tutar. 4.

  • Santrifüj Pompa Hesap Programı

   Makine Mühendislerine ait Santrifüj Pompa Hesaplarını yapmaktadır.Santrifüj Pompa Hesap Programıakindir.

  • Bürobot

   Bürobot Sevk, İzin, Ajanda, İmza Çizelgesi, Evrak Dağıtım vb. işlerinizi yapabilen ücretsiz bir büro programıdır.

  • MailWasher Pro

   MailWasher Pro, birden fazla e-posta adresinizi takip etmenize olanak tanır. Size gelen postaları henüz size ulaşmadan virüslere ve tehlikeleri dosyalara karşı tarar.

  • OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

   OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır.

  • Skype (Mac OS X)

   Üreticiden : Skype, İnternet üzerinden ücretsiz konuşmanızı sağlayan küçük bir yazılımdır.Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birini ücretsiz arayabilirsiniz. Bunu her zaman yapabilirsiniz.

  • Optik Okuyucu Sistemi (OptikOS)

   Otomatik veya elle beslemeli bir tarayıcı (scanner) ile çalışan optik okuyucu sistemi optik formlarınız tükenmez kalemle işaretlenmiş, buruşmuş, kağıt okuyucuya eğri gitmiş, optik form matbaadan hatalı basılmış, hatta optik formlarınız fotokopi ile çoğalt

  • AKKARINCA Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi

   - Resimli Üye Kaydı, Detaylı Üye Raporları- Kişi ve Firma İletişim Bilgileri- Detaylı Üye Arama ve Bulunan Kriterlere Göre SMS , Mail Yollama- Resimli Üye Kimlik Kartı Basımı , Etkinlik Kartı Basımı- Aylık veya Yıllık Üye Aidat Yönetim Sistemi- Dernek Gel

  • Orbim Dershane Otomasyonu

   TANIMLAMALARÖĞRENCİ İŞLEMLERİÖğrenci GirişleriÖğrenci KayıtTahsilatDevamsızlıkREHBERLİKÖdev TakipEtütlerOKS & ÖSS Puan HesabıSINAV İŞLEMLERİSınav Ölçme ve DeğerlendirmeBina TanımlarıOtomatik Öğrenci YerleştirmeSınav ListeleriÖğrenci KarneleriKASA İŞLEMLER