Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Harun Yahya
Limit:
*
Kategorisi:
Dini Program - Belgeler (150 program)

Batı Dünyası Allah a Yöneliyor

Geçen yüzyıl savaşlar, zulümler, toplu katliamlar, ırkçı saldırılarla dolu, soykırımların yaşandığı bir yüzyıldı. Bu belaların sebepleri ise 19. yüzyılda hazırlanmaya başlamıştı. İlkçağlardan beri maddenin mutlak varlık olduğunu iddia eden maddeci düşünce, Darwin’in 19. yüzyılda ortaya attığı evrim teorisiyle güç bulunca, dinsiz ideolojilerde geniş çaplı bir yayılma oldu. Bu ideolojiler bir anda toplumların hayat felsefesi haline geldi. Materyalist ideolojilerin toplumlarda uygulanmasıyla, zayıfı ezen, devlet kurumuna karşı, aile kavramını hiçe sayan, barış, huzur, kardeşlik tanımayan, sevgi, vefa, saygı gibi manevi değerlerden uzak, sanattan, bilimden zevk almayan nesiller ortaya çıktı. Ahlaki değerleri yok sayan, yalnızca maddeye önem veren bu anlayışın hakim olmasıyla, insanlar adeta ruhsuzlaştırıldı. Allah’ın varlığını ve dini inkar eden bir dünya oluşturmaya çalışan materyalistler, insanlara, hiç kimseye karşı sorumlulukları olmadıkları ve hiç kimsenin hakkını gözetmeden diledikleri gibi yaşayabilecekleri yalanını empoze ettiler. İşte bu tür gerçekler Batı Dünya’sını Allah’a yani İslam dinine yönlendiriyor. Bu konuya değinen bu word formatındaki kitabı indirmelisiniz. Batı Dünyası Allah a YöneliyorAKindir.Com Download Dowland

Batı Dünyası Allah a Yöneliyor İçin Yorum Yap

reklam

Dini Program - Belgeler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • İslam Ansiklopedisi İkra İslam Ansiklopedisi

  İlk versiyonu 2003, ikinci versiyonu 2004, üçüncü versiyonu 2005 yılında çıkan İslam Ansiklopedisinin dördüncü versiyonu sizlerle. Yapımcı CD içerisindeki yazıların tümünü naylamıyor, doğruluğunu iddia etmiyor.

 • Günlük Dini Dualar /Salat-i Tefriciye Sayaç Günlük Dualar

  Bu programda günlük olarak okuyabileceğimiz dualar bulunmaktadarı. Ayrıca programda hangi duanın kaç defa okunacağı bilgisi ve sayıcı bulunmaktadır.

 • Dua Kitabı

  Daha yeni hazırlanmış bir proje. Fazla dua yok ama işinize yarar. İlerleyen sürümlerinde diğer duların eklenmesi ile daha zengin bir görünüm kazancaktır.Dua Kitabı 1.

 • Filistin [e-kitap]

  Bu pdf formatında hazırlanmış e-kitap ile Filistin'in bağımsızlığından beri İsrail'den gördüğü zulüm ve baskının nedenlerini ve diğer dünya devletlerinin bu konudaki tavırlarını öğrenebilirsiniz.

 • Cevşen 1. Bölüm [1-50]

  Cevşen; Peygamber Efendimizin en büyük dualarından biri. Ayda bir defa okunması tavsiye edilmiştir. Programda Arapçasının yanı sıra Türkçe okunuşu ve Türkçe anlamı da vardır. Cevşen 1. Bölüm [1-50]AKindir.

 • Cevşen Programı

  Bu program ile Cevşen-ül Kebir'i Arapçasından okuyabilir, sesli olarak dinleyebilir, takip edebilir ve Türkçe açıklamasını okuyabilirsiniz.Cevsen; Peygamber Efendimizin en buyuk dualarindan biri. Ayda bir defa okunmasi tavsiye edilmistir.

 • Kuran Ahlakı [e-kitap]

  Kuran ahlakını ayrıntıları ile öğreneceğiniz bu pdf formatındaki e-kitap ile hadis ve Kuran'dan örnekler bulabilir ve Kuran'ı ayrıntıları ile kavrayabilirsiniz.

 • Düşünen İnsanlar [e-kitap]

  Bu pdf formatında hazırlanmış e-kitap ile insan ve evren hakkındaki herşeyi Allah'ın bize gönderdiği Kur'an-ı Kerim'den bulabilir ve konu ile alakalı hadisleri okuyabilirsiniz.

 • Bir Zamanlar Darwinizm [e-kitap]

  Adından da anlaşılacağı gibi, Darwinizm'in dünü, bu günü, yarını... Harun YAHYA'nın evrim teorisi hakkında yazmış olduğu kitaplardan biri. Kitapta Darwin'in gerçek yüzünü ve Evreim Teorisi'nin kendisi tarafından zaten çökertildiği konu edilmiş.

 • Hz. Muhammed'in Hayatı (PDF)

  Hz. Muhammed (SAV)'in hayatını resimli ve tüm detaylarıyla anlatan PDF formatında güzel bir kaynak.AKindir.