Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
DATAKENT
Limit:
*
Kategorisi:
Adres - Etiket (51 program)

Barkod Etiket Basımı

Barkod Etiket Basımı ürünlerinize barkod numarası vererek bu bilgileri yazıcıdan çıktı olarak almanızı sağlar. Üstelik yazılım ücretsiz ve kullanımı kolaydır.Programın Özellikleri:Programa istediğiniz sayıda ürün girebilir ve bu ürünleri bir kerede çıktı alabilirsiniz. Kullanıcı yeni gruplar açabilir ve her gruba ayrı bilgiler girebilirsiniz. Tanımlanmış gruplara geri dönülüp ekleme, silme, tekrar çıktı alma vs. işlemler yapılabilirsiniz. Tanımlanmış grupları istediğiniz anda silebilirsiniz. Gelişmiş rapor ve yazıcı ayarları mevcuttur. Code128, Code39, EAN_13, EAN_8, Int2of5, MSI, Postnet, UPC_A, UPC_E barkod türlerini desteklemektedir. Hatalı barkod bilgisi girişine karşılık yazdırma öncesi özel denetleme mekanizması. Kayıt kopyalama özelliği ile birden fazla sayıda bastırılacak ürünler için pratiklik. Bir kez girin ve istediğiniz kadar tek tuşla çoğaltın. Program her konumda çalışabilir. Ek hiçbir eklenti gerektirmez ve çok az yer kaplar.Sürüm YenilikleriPrograma 3. sütun özelliği eklendi. Kullanıcı 2 veya 3 sütunlu çıktı ayarlayabiliyor.Sütun genişliği ayarındaki hata giderildi.Excel dosyasından alabilme (import) özelliği

Barkod Etiket Basımı İçin Yorum Yap

reklam

Adres - Etiket Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Rehberi Takip Programı

  Bu program ile işyerinizdeki tüm telefon numara kayıtlarını esnek bir şekilde yönetebilirisiniz. Programda kayıt etme , kayıt arama ,silme güncelleme gibi temel işlevlerin yanısıra gelişmiş özelliklerde vardır.

 • Adres-Etiket Programı

  Üreticiden: Program; 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırma işlevine sahiptir. İstenildiği takdirde adresler, kategori bazında ya da bütünüyle çıkartılabilir.

 • VCF Generator

  Üreticinin Açıklaması: Kişisel amaçlı hazırlanan Vcf Generator, hızlı olarak VCard üretmek üzere oluşturulmuştur.

 • OBS Telefon

  Üreticinin Açıklaması:Kullanımı kolay, müşteri ve satıcılarınızı ya da şahsi telefonlarınızı tutabileceğiniz ücretsiz bir telefon yazılımıdır. Bu program ile işleriniz kolaylaşacaktır.

 • SenLab

  Etiket basmak için kullanabileceğiniz, basit, küçük boyutlu ve ücretsiz bir program. Etiketlerin üzerindeki adresleri bir metin dosyasından alabiliyor.

 • Socio Türkçe

  Üreticinin açıklaması:Socio Programı Java ve HSQLDB teknolojileri ile geliştirilmiş, Flash Disk'ten, memory stick'e normal bilgisyarınızdan, Taşınabilir Harddiskinize kadar her platformta çalışabilen basit bir telefon defteri uygulamasıdır.

 • Sezginer Portable Rehber

  Bu program taşınabilir bir rehber programıdır. Taşınabilir olduğu için herhangi bir kuruluma gerek yoktur. Ajandası sayesinde günlük notlarınızı randevularınızı ekleyebilirsinizSezginer Portable Rehber 1.

 • Business Card Creator

  Business Card Creator, profesyonelce tam renkli kartvizitler oluşturmaya yarayan bir program. Bilgisayarınızdaki kurulu font ve renklerden kartvizitlere özel metinler uygulayabilirsiniz.

 • 3.5 Inch Disk Label Creator for Word

  3.5" Disketlerinize bu küçük ama kullanışlı programla etiketler yaratabilirsiniz.Standart 3x5 etiket kullanarak sayfa başına 15 etiket basmak mümkün.

 • Geliştirici AdresLite

  Üreticiden: Geliştirici AdresLite 2.6 ile mürekkep püskürtmeli yada nokta vuruşlu yazıcılardan posta etiketi basabilirsiniz. Yalnız programın asıl amacı toplu e-posta gönderimi yapmak ve posta okumaktır.