Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
BilgisayArd@ Ideas
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Oynatıcılar (149 program)

Ayaklı MiniTV

Ayaklı MiniTV ile, TV kartınız olmadan bu bir dosyalık program ile birden fazla televizyonu hiç bilgisayarda ve internette bir yavaşlama olmadan takip edebilirsiniz.

Özellikler

1-Birden fazla televizyon kanalını aynı anda takip etme
2-Radyo kanallarını da dinleme
3-Yüksek kalite
4-Pencereyi gizleyip radyonun ve televizyonun sadece sesini dinleme
5-Tam ekranda bile kalite bozulmamaktadır. (Görüntünün üstüne çift tıklayın, tam ekran moduna geçilir)
6-Windows Media 10 kalitesi
Yakında:
Radyodan ve televizyondan kayıt
YouTube, Google ve BilgisayArd@ video desteği eklenecektir.

UYARI: Windows Media Player 11 Beta yüklü bilgisayarlarda TV sorunları yaşanmaktadır. Windows Media Player'ın en son stabil versiyonu ile çalıştırmanızı öneririz. Ayrıca programı çalıştırabilmeniz için sisteminizde Net Framework 2.0 ve ya üzeri stabil versiyonu yüklü olmalıdır

Ayaklı MiniTV İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Oynatıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Dvix mp4 oynatici

  Mp4 dvix lerinizi oynatabilmeniz için cok güzel bir program.

 • Ashampoo ClipFinder Video Bulma ve İndirme Programı

  Ashampoo ClipFinder HD ile YouTube, VideU, MyVideo & ClipFish sitelerinden kolaylıkla videoları bulabilirsiniz. Videoları Ashampoo ClipFinder HD içinde direkt olarak oynatabilir, isterseniz FLV formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 • Circass Online Film İzle

  Program sayesinde listedeki filmleri internetten izleyebileceksiniz. Devamlı güncellenecek olan listeler tamamen internetten alınmaktadır.Program dinamik reklam gösterebilme yeteneğinede sahiptir. Muhabbet odasında güzel arkadaşlıklarda kurabilirsiniz.

 • Viking DVDPlayer DVD Oynatıcı

  DivX/XviD AVI filmlerinizi Cep telefonunuzda, üstelik de tam ekranda izlemek istermiydiniz? Cevabınız evet ise DVDPlayer programına bir gözatın.

 • MMD3 WİNAMP YAMA

  İŞTE TÜRKİYEDE HİÇ BİR SİTEDE BULUNMAYAN VE TAMAMEN KENDİBECERİMLE TASARLADAĞIM MMD3 WİNAMP YAMA TAMAMEN TÜRKÇEVE ÜCRETSİZDİR...BU TASARIM BİR TARIK KILIÇSOY ESERİDİR....

 • QuickTime Video Oynatma programı

  QuickTime, bilgisayarınızdaki .MOV uzantılı video dosyalarını açmaya yarayan çok kullanışlı bir program. Bu program ile sinema fragmanlarını izleyebilir, ya da internetteki yabancı televizyon kanallarını seyredebilirsiniz.

 • Active WebCam

  Active Webcam ile web kameranızı daha profesyonel olarak kullanmaya ne dersiniz?Active WebCam; web kameranızdan, çeşit video aygıtlarından, ağ IP kameralarından vs görüntü yakalayabilir. Saniyede 30 kare gösterme hızına sahiptir.

 • DFX for Winamp

  DFX programi mp3 ve diger muzik dosyalarinizin ses kalitesini arttiran mukemmel bir programdir. Stereo'lara canlilik getirir. Ayrica 3d ses efekti katiyor. Boylece muzik kalitesinde inanilmaz bir degisiklik oldugunu goreceksiniz. DFX 7.2 for WinampDFX 7.

 • Medya Avcısı

  Bu programla, başta Mynet olmak üzere, izlesene.com, vidivodo.com, akilli.tv, uzmantv.com gibi popüler türk video paylaşım sitelerden tek tıklamayla zahmetsizce video indirebilirsiniz. İzlediğiniz videonun adresini girmeniz yeterli.

 • Ezgi MP3 Çalar

  Ezgi, Türk kullanıcısına hitap eden bir MP3 & Video player dir.