Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
AXASOFT
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

AXA Emlak Ofis

Axa Emlak Ofis, emlakçıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış kullanımı oldukça kolay bir emlak yönetim programıdır. Mülk alım-satım-kira işlemleri ve sözleşme basımına kadar birçok özelliği ile birlikte çok yönlü raporlama özelliği sayesinde anında kayıtlarınızdaki kiralık veya satılık mülkleri tesbit edebilir ve müşterinize gerekli bilgiyi sunabilirsiniz. Özellikleri::. *Devamlı müşteri kayıtları sayesinde, satılık veya kiralık mülk ekleme işlemleri sırasında müşteri bilgilerini tekrar girmek zorunda kalmayacaksınız. *Program aracılığı ile satılan veya kiralanan her mülke ayrıca satış sözleşmesi otomatikmen hazırlanabilecek. *Program aracılığı ile satılan veya kiralanan bütün mülklerin raporunu listeleyebilecek, yazıcı vasıtası ile yazdırabilecek veya silebileceksiniz. *"Kiralanmış Mülkler" bölümünde kira süresi dolmuş veya kira süresinin dolmasına 1 hafta kalmış kayıtların uyarısını alabileceksiniz. *Filitreleme ve arama bölümleri sayesinde program kullanımı esnasında erişmeye çalıştıgınız her kayıda daha kolayca ulaşabileceksiniz. *Programa harf kullanılarak girilen her kaydın ilk harfi otomatikmen büyük olarak başlar. Bu sayede girilen kayıtların aranması büyük/küçük harf hassaslığından etkilenmez ve daha kolay yapılabilir.

AXA Emlak Ofis İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.