Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
AXASOFT
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

AXA Abone Takip

Müşterilerinizi abone sistemine kolay bir şekilde kaydederek gerektiginde satış yapablirsiniz.Her müşterilerden ne kadar kazancınız olduğunu ve hangi müşterilerin borcu oldugunu görebilirsiniz. Borçlu olan müşterileri alacaklar listesinde listeleyip yazıcıdan cıktısını alabilirsiniz. Müşteriye satılan ürünler kasa hesabınıza işler ve kasadan cıktı almanızı saglar.Şifreleme özelliği ile başkalarının programa girmesini önleyebilir ve Otomatik veri tabanı yedeklemesi ile veri kaybını önleyebilirsiniz..
Axa Abone Takip ,su ve tüp bayileri için hazırlanmış bir abone takip programıdır.Müşterilerinizi abone sistemine kolay bir şekilde kaydederek gerektiginde satış yapablirsiniz.Her müşterilerden ne kadar kazancınız olduğunu ve hangi müşterilerin borcu oldugunu görebilirsiniz.Borçlu olan müşterileri alacaklar listesinde listeleyip yazıcıdan cıktısını alabilirsiniz. Müşteriye satılan ürünler kasa hesabınıza işler ve kasadan cıktı almanızı saglar.Şifreleme özelliği ile başkalarının programa girmesini önleyebilir ve Otomatik veri tabanı yedeklemesi ile veri kaybını önleyebilirsiniz.. Özellikleri::. Stok Giriş/Çıkış Durum Takibi Müşteri Hesap Takibi Kasa Giriş/Çıkış Yönetimi Satış Yönetimi Raporlama Otomatik Yedekleme Şifreleme Üretici Not : Kısa bir süre için Tam Sürüm Fiyatı 75 YTL !

AXA Abone Takip İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.