Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Limit:
*
Kategorisi:
Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) (188 program)

AVS Audio Tools

AVS Audio Tools 10 tane ses yazılımı gücünde bir program, program ile mix yapabilirsiniz. 9 tanede işe yarar aracı barındırır(Ringtone Yapıcı, Mobil Yükleyici, iRadyo Kaydedici, Ses Kaydedici, Audio CD Yükleyici, Audio CD Yazıcı, Audio MP3 Yazıcı, Kesin Audio CD Kopyalayıcı ve Ses Dönüştürücü). Bu program ile kendi ses stüdyonuzu oluşturabilirsiniz. Kendi özel çalma seslerinizi oluşturun, istediğiniz mobil sesi Bluetooth yada kızıl ötesiyle yükleyin, internettten radyo kaydedin, kendi ses yada müzikleriniz, diğer seslerle mix yapın, audio/veri/video CD ve DVD leri yönetin ve kopyalayın, ses dosyalarını bir formattan diğerlerine çevirin, MP3 ve Audio CD yazın. Önemli dosya türlerini desteklemektedir. Programın bu süründe gün sınırlaması yok ama bazı yerlerde programın logosu var veya bazı yerlerde kaydetme sınırlaması. Programı $24,95 satın alabilirsiniz.

AVS Audio Tools İçin Yorum Yap

reklam

Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • SFX Compiler Setup Oluşturma Programı

  SFX Compiler kolayca kendiliğinden otomatik açılan dosyaları oluşturmak için ideal bir uygulamadır. Winzip veya türevlerinin her bilgisayarda bulunmamasından sıkıldıysanız bu program sorununuzu çözmeye hazır.

 • Copy Killer CD Protection

  CopyKiller kendi hazırladığınız cd'leri korumak için geliştirilmiş bir programdır.Program ile cd oluştururken cd üzerinde bozuk sektörler oluşturulmakta ve 1:1 kopya edilmesi engellenmektedir.

 • ACDZip

  Özellikle resim, video ve ses dosyalarina yönelik bir boyut azaltma programi. ACDZip AKindir.

 • Avi2Dvd Türkçe

  Üreticinin açıklaması: Avi2Dvd, sadece birkaç tıklama ile AVI, MKV ve OVG dosyalarını kolaylıkla VCD, SVCD ve DVD biçimlerine dönüştürebilen, ücretsiz bir programdır.

 • FilZip

  FilZip ace, arc, arj, cab, gz, lha, jar, rar, tar ve tabii ki zip dosya türlerini destekleyen ücretsiz bir arşivleme programıdır.

 • DeepBurner

  Ücretsiz, küçük boyutlu ve başarılı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için DeepBurner iyi bir alternatif. Kategorisindeki diğer büyük boyutlu ve ücretli programlarla benzer özelliklere sahip, gelişmiş ve kolay kullanımlı.

 • DVDBuilder

  DVDBuilder, mpeg dosyalarınızı DVD ortamına taşıyabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir programdır. Digital kameranızdan, web kameranızdan veya internet üzerinden indirdiğiniz herhangi bir videodan DVD oluşturabilmeniz DVDBuilder ile mümkün.

 • PowerArchiver 2007

  PowerArchiver, WinZIP ve WinRAR gibi popüler arşivleme (sıkıştırma/açma) programlarıyla aynı işlevi gören ve bu programlara rakip olan bir yazılımdır.

 • Nero 8 Ultra Edition (Multi Language)

  Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay.

 • Amazon DVD Shrinker

  Amazon DVD Shrinker basit tıklamalarla sabit diskinizdeki verileri yedekleyebilmek için ya da favori DVD filmlerinizi kopyalamak için kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve ücretli bir DVD kopyalıyıcısıdır.