Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Qwerks Software
Limit:
Yok
Kategorisi:
Tarayıcılar (92 program)

Avant Browser Türkce

İnternet Explorer altyapısını kullanan Avant Browser size birçok kolaylık sağlıyor. Birden fazla pencereyi birarada gösterebilir, pop-upları engeller, google araç çubuğuyla kısa sürede arama yapabilir, tab kullanabilir, rss takip edebilir, mouse hareketleri (mouse gestures) kullanabilir, otomatik form doldurma özelliğinden faydalanabilirsiniz.
Alternatif bir Web tarayıcı olan Avant Browser küçük boyutuna karşın büyük işler başarıyor. Açılan sayfaları denetim altına alması, ücretsiz olması, limitsiz olaması, Türkçe arayüz desteğine sahip olması, casus yazılım içermemesi gibi belli başlı özellikler içeriyor. Avant Browserın Türkçe nin yanında 39 dil desteği var. Özellikleri: Flash Animasyonlarını Engelleme Tüm flashların %85 ini engelleyebilme kabiliyeti olan bu özelliği sayesinde ziyaret ettiğiniz sayfalar hem daha hızlı açılıyor, hem de internetteki sörf az sinirli oluyor. Açılır Pencereleri Engelleme Bu özelliği sayesinde açılır pencereler (pop-up) tarihe karışacak. Gerçek Tam Ekran Modu Bu özelliği sayesinde daha geniş web sayfası alanına kavuşuyorsunuz. Böylece sayfaları görmek için kenardaki kaydıma çubuğunu kullanmanyza fazla gerek kalmıyor.
Tam Internet Explorer Uyumu Avant Browser Internet Explorer ın çerez yöntemi, ActiveX denetimlerini kullanabilime, Java Senaryolarını oynatabilme, Macromedia Flash yazılımı bulundurma gibi pek çok görev başarıyor. Kayıtları Silme Özelliği Avant Browser adresleri, otomatik pasaportları, çerezleri, ziyaret edilen web siteleri tarihini temizleme özelliğine sahip. Geri Alma Güvenliği Eğer Avant Borwser düzgün kapatılırsa açık olan sayfalar bir sonraki oturumda tekrar açılır. Arayüz Desteği Avant Browser Skin Factory sayesinde Avant Browser in görünümünü değiştirebilirsiniz.

Avant Browser Türkce İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CiBrowSeR Güvenli ve Hızlı Tarayıcı

  CiBrowSeR, internette güvenli ve hızlı bir şekilde gezmeniz için yapılmış ücretsiz bir programdır. Internet Explorer'ın altyapısını kullanır.

 • Opera

  Opera ile güvenli, hızlı ve kolayca internette sörf yapabilirsiniz.

 • Mozilla

  Tarayıcı, gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi, IRC sohbet eklentisi ve HTML sayfaları hazırlamayı kolaylaştıran düzenleyici ile internette ihtiyaç duyacağınız her şey Mozilla'da...

 • DeskView

  Haber, makale ve mesaj kaynaklarındaki yeni yazıların başlık ve özetlerine erişmeyi sağlayan XML türevi bir format ve teknik.

 • Advanced Browser 8.02

  İnternette daha hızlı gezinin!Advanced Browser'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Advanced Browser.

 • Internet Explorer 8 Vista

  Internet Explorer 8hem yeni online servisleri keşfeden bilgisayar kullanıcılarına hem de standartlar ile web geliştiren uzmanlara yeni bir keşif yolu sunuyor.

 • Web Türk

  Web Türk Alternatif Bir Web Tarayıcıdır Adından'da Anlaşılacağı Üzere Türk Yazılımıdır.İnternet Explorer,Mozilla Firefox ... gibi Tarayıcılarla Yarışamasa da Alternatif Sağlayacaktır.Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0Web Türk 1.

 • E2 Browser

  E2 Browser açılan pencereleri sekmeleyen, hızlı ve arayüzü değiştirilebilen, basit Internet Explorer motorunu kullanan, favori müzüklerinizi düzenleyebileceğiniz(filmler, videolar, web siteleri de dahil), dahili inndirem aracına sahip bir web tarayıcısıdı

 • WinWAP

  Winwap, internet üzerinden WAPa bağlanmanıza yarayan bir web tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde dünya üzerindeki bütün WAP sitelerine bağlanabilirsiniz. İngilizce olan bu yazılım herkesin kolayca kullanabilmesini sağlayacak basit bir arayüzü var.

 • Offline Explorer Pro Türkçe

  Offline Explorer Türkçe, bir Web sitesini 500 seviyeye kadar linki ile birlikte download edip daha sonra offline olarak izleyebilmenizi sağlayan bir program.