Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Han-soft Software
Limit:
*
Kategorisi:
Yedekleme (97 program)

Auto Backup Software

Auto Backup Software el ile ya da otomatik olarak yedekleme yapmak için tasarlanmış bir veri yedekleme yazılımıdır. Bilgisayarınızda bulunan önemli bilgileri ağ bağlantısıyla diğer bilgisayarlara, yerel diske ya da uzak FTP sunucuya yollayabilirsiniz. Programın yedekleme yapması yanında geri yükleme özelliği de mevcuttur. Bu sayede bilgilerinizi yeni konuma ya da özgün konumuna geri yükleyebilirsiniz.Bütünleşik şifreleme sayesinde verilerinizi şifreleyebilir, sıkıştırabilir ve kendinden açılabilir arşiv dosyası olarak da oluşturabilirsiniz.Yedeklemeyi başlatmak için esnek tarih ve zaman belirtebilir ve geri yüklemeyi el ile uygun bir zamanda yapabilirsiniz.İşiniz, kişisel ağınız ya da tek bir makineniz için basit ama ihtiyaç duyabileceğiniz gerekli bir yedekleme çözümüdür.ÖzelliklerEsnek kaynak dosya seçimiYedeklemeyi yerel disk, ağ ya da uzak FTP sunucuya yapabilirsinizZamanlayıcı sayesinde veri yedeklemek için esnek tarih ve zaman kurabilirsiniz (günlük, haftalık, aylık gibi)Tüm dosyaları ya da değişen dosyaları yedekleyebilirsiniz (Tam, artan, farklı yedekleme)Kendinden geri yüklemeli arşivler oluşturabilirsiniz256 bit şifreleme ve bütünleşik dosya sıkıştırma özelliğiGünlük tutma desteğiTüm yedek arşivlerden dosya araması yapabilirsinizÇoklu yedekleme yapabilirsinizWindows XP ve Windows 2003 uyumlu kullanıcı arabirimiWindows NT/2000/XP ve 2003'de çalışır (sadece site lisansı).Çevrimiçi destek ve güncellemeÇoklu dil desteği (Türkçe yok)Fiyatı: 28.95 USD

Auto Backup Software İçin Yorum Yap

reklam

Yedekleme Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ashampoo UnInstaller Program Kaldırma Aracı

  Ashampoo UnInstaller 5 PC ve sorunsuz Windows entegrasyonu ile eşleştirilmiş hepsi-bir kullanıcı arayüzü hoş bir deneyim haline aksi sıkıcı görevler dönüştürecek tüm kaldırma, temizlik ve bakım işlemleri için ideal bir çözümdür.

 • FIBS Firebird-Interbase Backup Scheduler Günlük Veri Yedekleme Programı

  FIBS, Firebird ve Interbase ile ilişkin günlük veri yedekleme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış küçük, sağlam ve hızlı bir veri yedekleme yöneticisidir. FIBS, güvenli bir yedekleme için firebird-interbase komut satırı aracı olan gbak.

 • Astro Rally

  Tanıtım:Oynarken çok eğleneceğiniz, tam ekran bir yarış oyunu. Oyunda birbirinden değişik araçlar ve pistler var. Unutmayın üzerinde sarı bir X işareti olan sizin aracınız.

 • Akınsoft Yedek Servisi

  Üreticinin Açıklaması:Yedek Servisi; Manuel, otomatik yedekleme, yedekleri geri alma ve Interbase yedekleme bölümü ile AKINSOFT Yedekleme Servisi artık yedeklerinizi alırken ya da yedeklerinizi geri alırken sadece bir tuşla işlem yapmanızı sağlıyor.

 • Memeo

  Memeo Zero-Touch Data Preservation teknolojisini kullanan bir yedekleme programıdır. Önemli dosyalarınızı SmartPick ile tanımlayın. Memeo arkaplanda hemen onu yedekler. Dosyalarınız değiştiği zaman hemen yedekleme yapılır.

 • FreeUndelete

  FreeUndeleteprogramı silinmiş dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma programı.

 • Ultimate Boot CD for Windows

  Ultimate Boot Cd kullanmak için gerekçeleriniz:Windows işletim sisteminiz açılmıyor ve çok önemli olan belgelerinize ulaşmanız gerekiyorsaHarddiskinizin MBR yapısı bozulmuşsa ve onarmak istiyorsanız,Harddiskinizi tanıtmanız, silmeniz, formatlamanız, klonl

 • Backup4all Professional

  Sabit diskiniz çöktüğünde ya da kullanılamaz hale geldiğinde; heleki önemli hiçbir verinizi yedeklemediğinizde ne yapabilirsiniz? Tam bir felaket senaryosu gibi gözükse de olmaz ya da bana denk gelir mi hiç demeyin.

 • Nullsoft Scriptable Install System (NSIS)

  Mükemmel bir kurulum dosyası hazırlama programı. Kendine özel ama öğrenmesi basit bir script diliyle çalışan NSIS dakikalar içinde kurulum dosyaları hazırlamanıza imkan tanıyor.

 • SmartFTP Backup Tool

  SmartFTP Backup Tool (Yedekleme Aracı), SmartFTP veri dosyaları ve Windows kayıt ayarları için yedekleme ve tekrar yükleme özelliği sağlar.Özellikler :Yedekle / Tekrar yükle- Veri Dosyaları (Sık kullanılanlar, Tarihçe, En son klasörler, Oturum sırası...