Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Goland Tech Ltd
Limit:
*
Kategorisi:
Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) (188 program)

Audio DVD Creator

Bu program mp3 ve diğer ses formatındaki dosyalarınızı DVD Audio dosyası haline getirip DVD'lere yazma imkanı sunmaktadır. Ayrıca DVD'nizi hazırlarken ona menü yapma şansınız da var. Arayüzü iyi tasarlanmış olan bu programın kullanımı son derece basittir. Önceki sürümüne göre yeni eklenen özellikleri de bulunmaktadır. Matrix Mixer`i kullanarak 2chlik audio girişi AC3 5.1ch çıkışına dönüştürebilmeyi sağlıyor. Bunun yanısıra AC3 5.1ch veya AC3 2ch dosyalarınızı kalite kaybetmenizi önleyerek Audio DVDye dönüştürmenizi de sağlamaktadır.Özellikler:-99 adet DVD oluşturma-WMA, WMV, ASF OGG, FLAC, AC3 ve AVI dosyalarını programa aktarabilme-Kaydetme ve Geri yükleme olanakları-Otomatik DVD menüsü yaratma-DVD çıkışı alabilme.Sistem Gereksinimleri:-Windows 95/98/Me, NT/2000/XP, Server 2003 işletim sistemi-Pentium II 500 MHz işlemci-128 MB Hafıza -5 GB Boş alan -DVD yazıcı

Audio DVD Creator İçin Yorum Yap

reklam

Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • SFX Compiler Setup Oluşturma Programı

  SFX Compiler kolayca kendiliğinden otomatik açılan dosyaları oluşturmak için ideal bir uygulamadır. Winzip veya türevlerinin her bilgisayarda bulunmamasından sıkıldıysanız bu program sorununuzu çözmeye hazır.

 • Copy Killer CD Protection

  CopyKiller kendi hazırladığınız cd'leri korumak için geliştirilmiş bir programdır.Program ile cd oluştururken cd üzerinde bozuk sektörler oluşturulmakta ve 1:1 kopya edilmesi engellenmektedir.

 • ACDZip

  Özellikle resim, video ve ses dosyalarina yönelik bir boyut azaltma programi. ACDZip AKindir.

 • Avi2Dvd Türkçe

  Üreticinin açıklaması: Avi2Dvd, sadece birkaç tıklama ile AVI, MKV ve OVG dosyalarını kolaylıkla VCD, SVCD ve DVD biçimlerine dönüştürebilen, ücretsiz bir programdır.

 • FilZip

  FilZip ace, arc, arj, cab, gz, lha, jar, rar, tar ve tabii ki zip dosya türlerini destekleyen ücretsiz bir arşivleme programıdır.

 • DeepBurner

  Ücretsiz, küçük boyutlu ve başarılı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için DeepBurner iyi bir alternatif. Kategorisindeki diğer büyük boyutlu ve ücretli programlarla benzer özelliklere sahip, gelişmiş ve kolay kullanımlı.

 • DVDBuilder

  DVDBuilder, mpeg dosyalarınızı DVD ortamına taşıyabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir programdır. Digital kameranızdan, web kameranızdan veya internet üzerinden indirdiğiniz herhangi bir videodan DVD oluşturabilmeniz DVDBuilder ile mümkün.

 • PowerArchiver 2007

  PowerArchiver, WinZIP ve WinRAR gibi popüler arşivleme (sıkıştırma/açma) programlarıyla aynı işlevi gören ve bu programlara rakip olan bir yazılımdır.

 • Nero 8 Ultra Edition (Multi Language)

  Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay.

 • Amazon DVD Shrinker

  Amazon DVD Shrinker basit tıklamalarla sabit diskinizdeki verileri yedekleyebilmek için ya da favori DVD filmlerinizi kopyalamak için kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve ücretli bir DVD kopyalıyıcısıdır.