Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Thraex Software
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

Astrum InstallWizard

Yaptığınız programlarınız için Install (yükleme) programları oluşturabileceğiniz yardımcı bir program. Amacı son kullanıcı için yükleme işlemini en basit şekilde yapılmasını sağlamak ve bir çok yöntemi bu yolda uyguluyor. Çok kısa zamanda çok profesyonelce yükleme dosyaları oluşturabilirsiniz.
Bazı özellikleri:
*Çoklu dil desteği (Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, Sırpça, güncel Çince, İspanyolca, İsveççe. >> Türkçe <*Tamamen kişiselleştirilebilir görünüş
*Basit kullanımlı yüklemeler
*Şartlı sistem
*Çoklu ortam özellikleri
*Rastgele DLL'ler için destek
*3. kişi yükleme için destek
*Sezgisel, kullanıcı dostu içyüz
*Özelliklere göre çok iyi bir fiyat
Temel bilgi seviyesi için bile çok kısa zamanda çok güzel yükleme programları oluşturabileceğiniz bu yararlı programın demo sürümünün kısıtlaması ise dağıtım yapamamanız. Tam sürümü 49 dolardır.
Son Sürümde Neler Yeni?
 • Bazı hatalar giderildi.
 • Dil diyaloğu sınırlayıcı desteği eklendi.AKindir.Com
 • Astrum InstallWizard İçin Yorum Yap

  reklam

  Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

  • Telefon Numarasından İsim Bulma

   Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

  • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

   Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

  • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

   Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

  • All My Movies Film Arşivleme Programı

   All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

  • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

   ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

  • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

   TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

  • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

   K&uuml;&ccedil;&uuml;k boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

  • Cep Telefonu Programları

   Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

  • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

   Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

  • USB Disk Security

   USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.