Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
Türkçe,İngilizce,İspanyolca,Almanca
Üretici:
Ashampoo GmbH & Co. KG
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Yedekleme (97 program)

Ashampoo UnInstaller

Ashampoo UnInstaller 5 PC ve sorunsuz Windows entegrasyonu ile eşleştirilmiş hepsi-bir kullanıcı arayüzü hoş bir deneyim haline aksi sıkıcı görevler dönüştürecek tüm kaldırma, temizlik ve bakım işlemleri için ideal bir çözümdür.

Sofistike sadelik karşılar. Hiç bizim en gelişmiş kaldırma aracı olmasına rağmen, biz kullanmak için Ashampoo UnInstaller 5 basit tutmayı başarmış.

Nasıl çalışır?

Ashampoo UnInstaller 5 program kurulumları sırasında sistem değişiklikleri izlemek için akıllı gerçek zamanlı teknolojisini kullanır. Bu şekilde, Ashampoo UnInstaller 5 tamamen aksi sahipsiz dosyaları ve kayıt defteri girdileri de dahil olmak üzere takip yüklemeleri kaldırabilirsiniz. Daha iyi sonuçlar için, Ashampoo UnInstaller 5 gereksiz kayıt defteri girdilerini kaldırın ve sürücüleri temizlemek için ek temizleme araçları ile geliyor.

Neden UnInstaller?

Sisteminiz sürekli değişiyor

Yüklemek her uygulama sistem değişiklikleri yapar. Veri, sabit diskinize kopyalanır değerleri Windows Kayıt Defteri veritabanına eklenir. Çoğu program da çalışma sırasında geçici dosyaları oluşturmak.

Standart kaldırma tesisleri güvenilmez

Birçok durumda, kayıt defteri değişiklikleri ve geçici dosyaları uygulamaları Windows 'varsayılan kaldırma imkanları ile kaldırıldı geride bırakılır. Bu kalanlar yavaş yavaş dosya sistemi kadar karmakarışık ve PC'nizin performansını düşürür.

Ashampoo UnInstaller İçin Yorum Yap

reklam

Yedekleme Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ashampoo UnInstaller Program Kaldırma Aracı

  Ashampoo UnInstaller 5 PC ve sorunsuz Windows entegrasyonu ile eşleştirilmiş hepsi-bir kullanıcı arayüzü hoş bir deneyim haline aksi sıkıcı görevler dönüştürecek tüm kaldırma, temizlik ve bakım işlemleri için ideal bir çözümdür.

 • FIBS Firebird-Interbase Backup Scheduler Günlük Veri Yedekleme Programı

  FIBS, Firebird ve Interbase ile ilişkin günlük veri yedekleme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış küçük, sağlam ve hızlı bir veri yedekleme yöneticisidir. FIBS, güvenli bir yedekleme için firebird-interbase komut satırı aracı olan gbak.

 • Astro Rally

  Tanıtım:Oynarken çok eğleneceğiniz, tam ekran bir yarış oyunu. Oyunda birbirinden değişik araçlar ve pistler var. Unutmayın üzerinde sarı bir X işareti olan sizin aracınız.

 • Akınsoft Yedek Servisi

  Üreticinin Açıklaması:Yedek Servisi; Manuel, otomatik yedekleme, yedekleri geri alma ve Interbase yedekleme bölümü ile AKINSOFT Yedekleme Servisi artık yedeklerinizi alırken ya da yedeklerinizi geri alırken sadece bir tuşla işlem yapmanızı sağlıyor.

 • Memeo

  Memeo Zero-Touch Data Preservation teknolojisini kullanan bir yedekleme programıdır. Önemli dosyalarınızı SmartPick ile tanımlayın. Memeo arkaplanda hemen onu yedekler. Dosyalarınız değiştiği zaman hemen yedekleme yapılır.

 • FreeUndelete

  FreeUndeleteprogramı silinmiş dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma programı.

 • Ultimate Boot CD for Windows

  Ultimate Boot Cd kullanmak için gerekçeleriniz:Windows işletim sisteminiz açılmıyor ve çok önemli olan belgelerinize ulaşmanız gerekiyorsaHarddiskinizin MBR yapısı bozulmuşsa ve onarmak istiyorsanız,Harddiskinizi tanıtmanız, silmeniz, formatlamanız, klonl

 • Backup4all Professional

  Sabit diskiniz çöktüğünde ya da kullanılamaz hale geldiğinde; heleki önemli hiçbir verinizi yedeklemediğinizde ne yapabilirsiniz? Tam bir felaket senaryosu gibi gözükse de olmaz ya da bana denk gelir mi hiç demeyin.

 • Nullsoft Scriptable Install System (NSIS)

  Mükemmel bir kurulum dosyası hazırlama programı. Kendine özel ama öğrenmesi basit bir script diliyle çalışan NSIS dakikalar içinde kurulum dosyaları hazırlamanıza imkan tanıyor.

 • SmartFTP Backup Tool

  SmartFTP Backup Tool (Yedekleme Aracı), SmartFTP veri dosyaları ve Windows kayıt ayarları için yedekleme ve tekrar yükleme özelliği sağlar.Özellikler :Yedekle / Tekrar yükle- Veri Dosyaları (Sık kullanılanlar, Tarihçe, En son klasörler, Oturum sırası...