Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Xrlly Software
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Ses - Görüntü Dönüştürücüler (226 program)

Arial CD Ripper

Arial CD Ripper, ses CD'lerinizi farklı formatlara çevirerek bilgisayarınıza kaydemenize yarayan bir çeviri programı. Ses CD'lerinizi bu program sayesinde bir çok farklı formatta ve kalitede bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.
Desteklediği çevirme formatları;
>> MP3 (MPEG-1 Audio Layer III)
>> WAWE (Waveform Audio)
>> OGG (Ogg Vorbis)
>> FLAC (Free Lossless Audio)
>> APE (Monkey's Audio Lossless)
Programdaki CDDB (Compact Disc Data Base) özelliği sayesinde internette arama yaparak parçalarınız hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz.
Id3 Tag özelliği sayesinde parçalarınızın sanatçı, albüm, şarkı isimlerini düzenleyebilir ya da programın otamatik olarak bu bilgileri veritabanı sayesinde belirlenmesine izin verebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde sadece ses CD'lerinizin içindeki değil bilgisayarınızın içinde bulunan MP3 bilgilerinizide düzenleyebilirsiniz.
Programın ana penceresinde bir çok farklı müzik arasından bazılarını seçerek normalde çevireceği formattan farklı formatlara çevirebilirsiniz ya da tek bir tıkla istediğiniz müzik formatına anında dönüştürme yapabilirsiniz.
Arial CD Ripper ile dönüştürme yapılacak müzikleri belirlediğiniz taktirde onları formatlarını çevirmeden önce veya çevirdikten sonra kendi medya oynatıcısında çalmanıza olanak tanır.
Arial CD Ripper her türlü çoklu ortam CD'sini destekler ve sorunsuz olarak çalışır.
Arial CD Ripper ile dönüştürme yapacağınız formatı seçemediğiniz durumlarda otamatik olarak kendinin format belirlemesine izin verebilirsiniz bu durumda dönüştürmek istediğiniz ses CD'sinin formatına göre program kendiliğinden en iyi formatı seçecek ve standar olarak bunları dönüştürecektir.
Arial CD Ripper'ın ana pencersi oldukça şık ve parçaları rahatça seçebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Programı kullanmak için çok deneyimli olmanızı gerektirmez, rahatlıkla ana pencere üzerindeki şekillere bakarak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
Program açıkken CD taktığınızda bu CD'yi görmesi için programı tekrar açıp kapatmanıza gerek duymadan ana pencere üzerindeki "Refresh" tuşuna tıklayarak CD sürücülerinizi kontrol etmesini ve bunların içindeki parçalarınızın listelenmesini sağlayabilirsiniz.
CDDB özelliğinde programın içinde iki farklı veritabanı sitesi eklenmiştir, parçalarınızın isimlerini, numaralarını, sanatçılarını, albümlerini bunlar sayesinde bulabilir. Bunlara ek olarak bu format sitelerine bir yenisini eklemek isteseniz kendinizden rahatça ekleyebilirsiniz.
Programın ana penceresi oldukça açık bir şekilde müziklerinizin kaynak sürücüsünü, kaynak sürücüde dosyanın yerini, parçanın boyutunu, parçanın yeni formatta kopyalanacak yerini ve hangi formattan, hangi formata kopyalanacağını göstermektedir.
Arial CD Ripper'ın özellikleri bu kadarla sınırlı değil sadece ses CD'lerinizin formatlarını çevirmekle kalmaz desteklediği her türlü formatıda birbirine çevirebilir.
Arial CD Ripper tüm bu özellikleri ve daha fazlasını başarıyla gerçekleştirebilmektedir. Ancak özelliklerini kullanım kısıtlamalı olarak kullanabiliyorsunuz.
Arial CD Ripper'ın tüm bu özelliklerini sınırsız kullanabilmek için 30 YTL ödemeniz gerekmektedir. Programın özellik kısıtlamalı sadece 4 parça dönüştürme ile sınırlıdır.
Arial CD Ripper 1.9.3

Arial CD Ripper İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Dönüştürücüler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mp3 Rm Converter

  Mp3 Rm Converter ile ses dosyalarınızın formatlarını değiştirebilir ve ses dosyalarınızın arasında format dönüşümü yapabilirsiniz.

 • Flv - Mp3 Dönüştürücü

  Elinizde flv dosyaları var ve içlerindeki ses dosyalarını almak mı istiyorsunuz ya da YouTube sitesinde bir klip gördünüz, şarkı çok hoşunuza gitti bunu mp3 olarak kaydetmek mi istiyorsunuz? flvmp3 dönüştürücü ile elinizdeki tüm flv dosyalarının içindeki

 • AVOne RM to Video Converter

  AVOne RM to Video Converter programi ile RM/RAM/RMVB formatlarini AVI, DVD, VCD, SVCD, MPEG1, MPEG2 formatlarina çevirebilirsiniz. Boyutu büyük mpeg dosyalarinizi istediginiz boyutlara parçalayabilirsiniz.

 • Allok Video to MP4 Converter

  Allok MP4 Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.Allok MP4 dönüştürücü, MP4 formatında bütün popüler video/film biçimlerini dönüştürerek, bu konularda kullanıcılara son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.

 • Live

  Bu program sayesinde kişisel bilgisayarınızı profesyonel bir ses stüdyosuna dönüştürebiliyorsunuz. Ses dosyalarınızın Pitch-tempo özelliklerini rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

 • Video Converter

  Video Converter 2007 Her türlü video dönüşümü yapabilen son derece kolay kullanımlı bir programdır.Her türlü video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne imkan veren kullanımı son derece kolay bir video dönüştürme programıdır.

 • Foto2Video Converter

  Foto2Video Converter, dijital fotoğrafları videoya dönüştüren kullanışlı bir programdır. Bilgisayarınızda kayıtlı olan dijital fotoğrafları en iyi şekilde videoya dönüştürür. Dönüştürülen dosyalar *.AVI formatındadır.

 • AVI MPEG Video Converter

  AVI MPEG Video Converter ile çeşitli video formatları arasında dönüştürmeler yapabilirsiniz.

 • Bestel DVD Ripper

  Bu program ile CD / DVD veya bilgisayarınızda yer alan DVD video filmlerinizi AVI - Audio-Video Interleaved (*.avi), Xvid Movie (*.avi) , DivX Movie (*.avi) , VideoCD Format (*.mpg) , ASF - Advanced Streaming Format (*.

 • RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter

  Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım, RM/RMVB biçiminde bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.