Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Giga Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

APro Apartman Yönetim Otomasyonu

Apartman yönetimini tüm detayları ile fakat kolayca yapabileceğiniz bir programdır. Gider ve gelir paylaşımlarını alana göre, herkese eşit veya çeşitli oranlara göre ve hatta bazılarını muaf tutarak otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Ortak sayaçların süzme sayaçlara paylaştırılması cari hesaplarla entegredir. Banka, Fon, Avans işlemlerini kolayca takip edebilirsiniz. Personel takibi, çek takibi ve iş takibi gibi bölümler hayatı sizin için kolaylaştıracaktır. İşletme projesi, kasa ve cari hesap raporları, mizan, işletme defteri ve bilançolar ile her şeyin düşünüldüğü bir programla karşı karşıyasınız. Ama bunlar kafa karıştırmadan isterseniz kullanıp, istemezseniz kullanmayacağınız şekilde profesyonel olarak yapılmış ve kullanmanız için ek bilgiye veya muhasebeci olmanıza gerek olmayan kısımlardır. Program muhasebe ve kat malikleri kanununu kendi içinden size bağımlı olarak uygular. Geniş ayar bölümü ile size özel hale gelir. Raporlamaları çok çeşitli olduğu halde word, exel, csv, pdf, html formatına aktararak değişiklik yapabilir, otomatik e-mail atabilirsiniz. Otomatik yedeklemesi ve daha pekçok kullanıcı talebi ile zenginleştirilmiş program gerçekten profesyonel denilmeyi hak etmiştir. Satış bedelinin bu kadar düşük tutulması sizi yanıltmasın...

APro Apartman Yönetim Otomasyonu İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.