Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Apollo Multimedia
Limit:
*
Kategorisi:
Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) (188 program)

Apollo CD & DVD Label Maker

Apollo CD & DVD Label Maker, CD/DVD'lere etiketler oluşturmak için kullanılabilen bir araçtır. Clipart (belgelerin sağına soluna yerleştirmek için kullanılan ufak tefek resimler), arka plan resimleri gibi büyük bir galeriyle birlikte profesyonelce etiketler oluşturabilirsiniz. Birkaç fare işlemiyle işleminizi bitirebilirsiniz. Yerleşik sanat galerisi, tüm popüler CD etiket markalarını destekler, uzak Cddb(internet üzerinde albüm bilgilerini barındıran ücretsiz veritabanı) sunucudan albüm bilgileri sorgulayabilirsiniz. Dairesel metin, vektör resimlerini tam destekler, yerleşik 10 resim efekti ve sınırsızca yinele/geri al komutu. ÖzellikleriWYSIWYG (Ne görüyorsanız onu alırsınız)Kullanışlı ve anlaşılabilir arayüz kullanımıYerleşik clipart ve arka plan resimleriTüm popüler CD/DVD etiket markalarını desteklerAlbüm bilgisini uzak cddb sunucudan sorgulamaAlbüm bilgisini MP3 dosyaların ID3 etiketlerinden sorgulamaVektör resmi desteğiSınırsız yinele/geri al eylemiYerleşik 10 resim efekti (döndürme, aydınlık, gri ölçek...gibi)Etiket yazdırmaApollo CD & DVD Label Maker'in deneme sürümünde yazdırılacak etiketlere kendi filigranını ekler.Programın fiyatı ise: 24.95 USD

Apollo CD & DVD Label Maker İçin Yorum Yap

reklam

Arşivleme (Sıkıştırma - Açma) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • SFX Compiler Setup Oluşturma Programı

  SFX Compiler kolayca kendiliğinden otomatik açılan dosyaları oluşturmak için ideal bir uygulamadır. Winzip veya türevlerinin her bilgisayarda bulunmamasından sıkıldıysanız bu program sorununuzu çözmeye hazır.

 • Copy Killer CD Protection

  CopyKiller kendi hazırladığınız cd'leri korumak için geliştirilmiş bir programdır.Program ile cd oluştururken cd üzerinde bozuk sektörler oluşturulmakta ve 1:1 kopya edilmesi engellenmektedir.

 • ACDZip

  Özellikle resim, video ve ses dosyalarina yönelik bir boyut azaltma programi. ACDZip AKindir.

 • Avi2Dvd Türkçe

  Üreticinin açıklaması: Avi2Dvd, sadece birkaç tıklama ile AVI, MKV ve OVG dosyalarını kolaylıkla VCD, SVCD ve DVD biçimlerine dönüştürebilen, ücretsiz bir programdır.

 • FilZip

  FilZip ace, arc, arj, cab, gz, lha, jar, rar, tar ve tabii ki zip dosya türlerini destekleyen ücretsiz bir arşivleme programıdır.

 • DeepBurner

  Ücretsiz, küçük boyutlu ve başarılı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için DeepBurner iyi bir alternatif. Kategorisindeki diğer büyük boyutlu ve ücretli programlarla benzer özelliklere sahip, gelişmiş ve kolay kullanımlı.

 • PowerArchiver 2007

  PowerArchiver, WinZIP ve WinRAR gibi popüler arşivleme (sıkıştırma/açma) programlarıyla aynı işlevi gören ve bu programlara rakip olan bir yazılımdır.

 • DVDBuilder

  DVDBuilder, mpeg dosyalarınızı DVD ortamına taşıyabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir programdır. Digital kameranızdan, web kameranızdan veya internet üzerinden indirdiğiniz herhangi bir videodan DVD oluşturabilmeniz DVDBuilder ile mümkün.

 • Nero 8 Ultra Edition (Multi Language)

  Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay.

 • Amazon DVD Shrinker

  Amazon DVD Shrinker basit tıklamalarla sabit diskinizdeki verileri yedekleyebilmek için ya da favori DVD filmlerinizi kopyalamak için kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve ücretli bir DVD kopyalıyıcısıdır.