Lisans:
Özellik Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Erkoz Yazılım
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Eğitim (172 program)

Anaokulu ve Kreş Yönetim Sistemi

Anaokulları ve kreşler için tasarlanan, kullanımı basit ve işlevsel bir uygulamadır. Anaokulu, kreş, çocuk evleri ve etüt merkezleri tarafından kullanılabilir. Öğrenci ile ilgili tüm bilgiler (genel durumu, sağlık durumu) kayıt altında tutulur. Her öğrenci için gelişim takip tabloları hazırlanabilir ve ailelerine aylık çıktı olarak sunulabilir. Ay içerisinde istenilen sıklıkta aktivasyonlar kaydedilir ve eğitmenin öğrenci hakkındaki düşünceleri belirtilir. Günlük yoklama tabloları hazırlanır ve gelmeyenler işaretlenerek nedenleri belirtilir. Verilen hizmet ve karşılığındaki bedel belirtilerek, aylık borç tabloları hazırlanır. Aylık borcunu ödeyenler ve ödemeyenler ayrı ayrı listelenir. Geçmişe dönük hizmet tutarları ve ödemeleri alınabilir. Ödeme makbuzu kesilebilir ve üyenin hesap ekstresi alınabilir. Resimli ve resimsiz sınıf listeleri hazırlanır. Girilen bilgiler doğrultusunda grafiksel olarak çeşitli analizler ve raporlar hazırlanır. Öğrencilerin resimlerini ekleyebilir ve sınıf listelerini hazırlarken ve tabloları oluştururken resimli çıktılar alabilirsiniz. Okuldan ayrılan öğrenciler listelerden çıkartılır; fakat verilerden silinmez, yeniden okula geri dönümlerde öğrenci bilgileri tekrar girilmeden gerekli listelerde eski öğrenciler gösterilecektir. Ayrıca program içerisinden aylık yemek listelerinizi de hazırlayabilir ve çıktısını alabilirsiniz. Öğrenci ile ilgili tüm girişler ve yapılacak işlemler, öğrenci bilgi sayfası üzerinden kontrol edileceğinden işleriniz kolaylaşacak ve programı kullanmakta sorun yaşamayacaksınız.
buraya tıklayarak ulaşabilir ve daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Anaokulu ve Kreş Yönetim Sistemi İçin Yorum Yap

reklam

Eğitim Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Takistoskop Hızlı Okuma Programı Hızlı Okuma Egzersizleri

  Takistoskop gözün görme çevikliğini arttırma çalışmalarında kullanılan bir araçtır. Bu araç bir metni 10ms ile 100ms arasında bir hızla gösterip gözünüzün görme çevikliğini arttırır.

 • Google Earth Harita Programı

  Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun. Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ?

 • Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS Öğrenci Planlama Programı

  Öğrencilerin sıkça yaşadığı programlama sorunu çözmek. Özellikle dershane ve okullarda öğrencilere yapılan rehberlik çalışmalarının sürekli olması ve takip edilmeleri nedeniyle haftalık veya aylık ödevlendirme yapılmasını sağlamak.

 • Arapça Klavye

  Bu ücretsiz açık kaynak Arapça Klavye programını kullanarak kısa Arapça metinlerinizi fareyi kullanarak kolayca yazabilir ve kaydedebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup geliştirilmesi, dağıtılması serbesttir.

 • ElvanPark-Zil Programı

  ElvanPark "Okul Zili Programı" Okullar, Yurtlar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumları için, genel olarak tasarlanmış zil programıdır.

 • ISO 9000 Fırsatı [e-kitap]

  ISO 9000 Fırsatı [e-kitap] ISO 9000 ile ilgili pek çok soruya cevap bulabileceğiniz güzel bir e-kitap uygulamasıdır.

 • Melodili Okul Zili

  Program ile okullarda, dershanelerde, kurslarda bilgisayara bağlı bir ses sistemi yardımı ile belirlenen saatlerde zil çaldırabilirsiniz. Ayrıca program ile törenlerde İstiklal Marşı çaldırabilir, acil durumlarda ikaz sesi çalabilirsiniz.

 • Emosis Soru Bankası

  Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.

 • FullSosyal Bilgi Yarışması

  İlköğretim 6-7-8.sınıfların sosyal bilgiler ve TC.İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinin bütün ünitelerini konu alan etkileşimli ders uygulamasıdır.Özellikleri: 21 yarışma ve 630 sorudan oluşan geniş bir soru bankasıdır.

 • İlköğretim 8. Sınıf Matematik Seti

  İlköğretim 8. Sınıf Matematik Manipülatifleri.Manipülatif kelimesi İngilizce'de herhangi bir nesneye dokunarak,nesneyi kullanarak ve fiziksel özelleklerini değiştirerek farklı bir şekle ve kalıba döndürme anlamına gelmektedir.