Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Zealot Software
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (125 program)

All Video Sound Extractor

All Video Sound Extractor, videolarınızdan seslerini ayırmanızı ve bu sesleri MP3, WMA ve WAV dosyaları olarak kaydetmenizi sağlayan yararlı bir uygulama.Herhangibir videodan istediğiniz zaman aralığındaki sesleri ayrıştırabilirsiniz. Kullanışlı ve basit arayüzü sayesinde videodan ses ayırma işlemleri için kullanılabilecek kaliteli bir uygulama.Eğer videodan WAV uzantılı dosyalar halinde ses ayrıştırması yapmak isterseniz Mono- Stereo, 8-16 bit, 8-11.025-22.05-44.1 KHZ gibi ses kalitesi seçeneklerini kullanabilirisiniz. Eğer MP3 olarak ayrıştırırsanız standart olarak 128kbit lik ses kalitesi ile ayrıştırma yapıyor.Deneme sürümünde 30 saniye kısıtlaması var. Yani videoların seçtiğiniz 30 saniyelik kısmının sesini ayırıyor. Yazılımı 29$ ödeyerek satın alırsanız 30 saniyelik ses ayırma limiti ortadan kalkıyor.

All Video Sound Extractor İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Quintessential Player (Türkçe)

  Quintessential Player oynatım, kayıt ve müzik kolleksiyonunuzu düzenlemek için kullanacağınız açık ve anlaşılır arabirimi ile tüm özellikleri barındıran bir dijital müzik kutusu haline gelmiştir.

 • Skale Tracker

  Skale Tracker tam bir ses platformu. Benim yeni bulduğum ve işlevleriyle çok beğendiğim bir program. İstediğiniz müziği oluşturmanıza yardımcı olacak. Sitesinde efekt desteği de var. Ayrıca istediğiniz bir .

 • AlsaPlayer

  AlsaPlayer; Linux XWindow platformunda digital ses dosyalarını çalabilmeniz için bir ortam yürütücü programdır. MP3, WAV, MOD, IT ve CDDA formtındaki dosyaları çalabilirsiniz. Program bedavadır.

 • Super Screen Recorder

  Super Screen Capture programı  kendi editörü ile gelen ekran görüntüsü yakalamak için kullanılan bir yazılımdır. Programın diğer özellikleri; Tam ekran görüntü kaydetmek. Maus ile belirttiğiniz bölgenin ekran görüntüsünü kaydetmek.

 • Pepsi Volume Controller

  Pepsi Volume Controller, Windows'un klasik ses kontrol panelinden sıkılanlar için alternatif bir programdır. Arayüzü Pepsi logosu ve grafikleriyle donatılmış Pepsi Volume Controller ile çeşitli ses ayarları yapabilirsiniz.

 • Tunatic

  Tunatic alışılmadık bir yazılım(cık).Öncelikle neden yazılımcık dediğimizi netleştirelim. Harikulade ufak boyutuna rağmen, kendine edindiği slogana göre, "ücretsiz müzik tanımlama aracı" işlerinize kolaylaştırmayı görev edinmiş gibi.

 • CDex Türkçe Yama

  CDex 1.51 programını %95 oranında Türkçeleştiren yamadır.

 • Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro

  Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro bozulmuş olan ses ve video formatlarınızı düzeltme işlevi yapan bir yazılımdır. DivX, Div, AVI, ASF, WMV, WMA, RM, Rmvb dosyalarının bozulmuş olan bölümlerini yüksek başarı oranı ile onarabilmektedir.

 • Kralmixer Dj Software

  Kramixer programı bir ücretsiz dj programıdır.Bu program ile kendi mixinizi,müziğinizi yapabilir,güzel çalışmalar elde edebilirsiniz.Program yüksek kalitede kayıt yapmaktadır.Program tüm video türlerini desteklemektedir.

 • Realtek High Definition Audio Codecs for Vista

  Realtek HD Audio ürünlerinin resmi sürümüdür.Windows Vista için derlenen bu pakette Realtek HD-Audio aygıtları ile ilgili, 32 bit ya da 64 bit olması farketmeksizin bütün sürücüler ve araçlar bulunmaktadır.