Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
SoftSymphony
Limit:
*
Kategorisi:
Yedekleme (97 program)

All-Round Backup Pro

Veriniz değerlidir. Küçük işletmenizde veri kaybı feci sonuçlar doğurabilir. Aynı şekilde ev bilgisayarlarındaki veri kayıpları da can sıkabilir. Onları tekrar oluşturmak epey zamanınızı da alabilir ve bazen tamamen de kaybedebilirsiniz. Temel olarak veri kaybında dört sebep vardır: Donanım hatası, yazılım hatası, insan hatası ve doğal afetler. Modern donanımlar oldukça güvenilir olmaya çalışsa da halen olumsuzluklar ortaya çıkmaktadır. Bu tür kötü sonuçlarla karşılaşmamak için verilerinizi yedeklemekte fayda vardır.All-Round Backup Pro, verilerinizi yedeklemeye ve yedeklenen veriyi de geri yüklemeye yarayan veri yedekleme yazılımıdır. Verilerinizi sabit disk, Flash/USB, CD/DVD, FTP ya da Ağ ortamına yedekleyebilirsiniz. İlk seferde dosyalarınız yedeklendikten sonra daha sonra sadece yeni ve değişmiş dosyalar ilave edilir ve bu sayede zamandan kazanmış olursunuz. Esnek bir zamanlayıcı sayesinde yedekleme işlemini otomatik olarak yönetebilirsiniz. Tüm adımlar sezgisel bir sihirbazla yönetilir.İleri süzme yöntemiyle kolayca sadece istediğiniz dosyaları seçip yedekleme imkanı sağlar (imajlar, ses dosyaları gibi). Programın ses bildirimi sayesinde görevin başarılı ya da başarısız olduğunu öğrenebilirsiniz. Kritik hatalar hakkında ayrıca e-posta bildirimi sağlar.Özellikleriİki yönlü senkronize (eşzamanlılık) eylemi. (iki veri arasında senkronize durumu)Internet Explorer Sık Kullanılanlar, MS Outlook e-posta, görevler, randevular, Outlook Express bağlantıları, farklı program ayarlarını (Adobe Photoshop gibi) yedekleyebilme.ZIP sıkıştırma ve

All-Round Backup Pro İçin Yorum Yap

reklam

Yedekleme Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ashampoo UnInstaller Program Kaldırma Aracı

  Ashampoo UnInstaller 5 PC ve sorunsuz Windows entegrasyonu ile eşleştirilmiş hepsi-bir kullanıcı arayüzü hoş bir deneyim haline aksi sıkıcı görevler dönüştürecek tüm kaldırma, temizlik ve bakım işlemleri için ideal bir çözümdür.

 • FIBS Firebird-Interbase Backup Scheduler Günlük Veri Yedekleme Programı

  FIBS, Firebird ve Interbase ile ilişkin günlük veri yedekleme gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış küçük, sağlam ve hızlı bir veri yedekleme yöneticisidir. FIBS, güvenli bir yedekleme için firebird-interbase komut satırı aracı olan gbak.

 • Astro Rally

  Tanıtım:Oynarken çok eğleneceğiniz, tam ekran bir yarış oyunu. Oyunda birbirinden değişik araçlar ve pistler var. Unutmayın üzerinde sarı bir X işareti olan sizin aracınız.

 • Akınsoft Yedek Servisi

  Üreticinin Açıklaması:Yedek Servisi; Manuel, otomatik yedekleme, yedekleri geri alma ve Interbase yedekleme bölümü ile AKINSOFT Yedekleme Servisi artık yedeklerinizi alırken ya da yedeklerinizi geri alırken sadece bir tuşla işlem yapmanızı sağlıyor.

 • FreeUndelete

  FreeUndeleteprogramı silinmiş dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma programı.

 • Memeo

  Memeo Zero-Touch Data Preservation teknolojisini kullanan bir yedekleme programıdır. Önemli dosyalarınızı SmartPick ile tanımlayın. Memeo arkaplanda hemen onu yedekler. Dosyalarınız değiştiği zaman hemen yedekleme yapılır.

 • Backup4all Professional

  Sabit diskiniz çöktüğünde ya da kullanılamaz hale geldiğinde; heleki önemli hiçbir verinizi yedeklemediğinizde ne yapabilirsiniz? Tam bir felaket senaryosu gibi gözükse de olmaz ya da bana denk gelir mi hiç demeyin.

 • Ultimate Boot CD for Windows

  Ultimate Boot Cd kullanmak için gerekçeleriniz:Windows işletim sisteminiz açılmıyor ve çok önemli olan belgelerinize ulaşmanız gerekiyorsaHarddiskinizin MBR yapısı bozulmuşsa ve onarmak istiyorsanız,Harddiskinizi tanıtmanız, silmeniz, formatlamanız, klonl

 • Nullsoft Scriptable Install System (NSIS)

  Mükemmel bir kurulum dosyası hazırlama programı. Kendine özel ama öğrenmesi basit bir script diliyle çalışan NSIS dakikalar içinde kurulum dosyaları hazırlamanıza imkan tanıyor.

 • SmartFTP Backup Tool

  SmartFTP Backup Tool (Yedekleme Aracı), SmartFTP veri dosyaları ve Windows kayıt ayarları için yedekleme ve tekrar yükleme özelliği sağlar.Özellikler :Yedekle / Tekrar yükle- Veri Dosyaları (Sık kullanılanlar, Tarihçe, En son klasörler, Oturum sırası...