Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Alexsys Team
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

Alexsys Team

Alexsys Team® 2, web ve Windows için hazırlanmış çoklu kullanıcı takım yönetimi sistemidir. Kolay kullanımı ve güçlü özellikleri ile takımınızın üretkenliğini arttırmak için tasarlanmış güzel bir yazılımdır. Program kendi veritabanı ile birlikte gelmektedir. Programı bütün Windows sürümlerinde çalıştırabilirsiniz.Programın;MySQL desteği vardırTüm takımın çalışmalarını izleme, çevrimiçi güncelleştirme ve üretkenliği arttırma konusunda yüksek verimliliği vardır.Program şunları takip eder:Olay araçlarınıProje planlarınıÜrün özellikleriniÜrün hatalarınıMüşteri hizmet istekleriYardım masasıISO 9000 gerekliliklerive daha birçoğu…Program yüksek seviyede kişiselleştirilebilir, genişletilebilir; Yani tam ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir. Program deneme sürümü ile gelmektedir. Web-ekip ürünümüz, ekibinize interneti ya da çevirmeli ağınızı kullanarak ulaşmanızı sağlar.Ekip özellikleri:Düzenlenebilir formDüzenlenebilir veri tabanıBilgi tabanıMS-SQL ile çalışmaMySQL ile çalışmaOracle ile çalışmaInternet üzerinde çalışmaGeçmiş loglarını değiştirmeKolay yüklemeHerkes için kolay kullanımlıŞifre korumalı girişForm tabanlı veri girişiOtomatik doldurmaİş kurallarıKişisel iş listesiGüvenlikRaporlarE-posta uyarısıBakım araçlarıFiyatlandırma:Alexsys Team® 2 (Standard Version) : 155$Alexsys Team®-SQL 2 ( Support for MS-SQL, Oracle and MySQL Servers) : 295$

Alexsys Team İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.