Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Qytec
Limit:
*
Kategorisi:
Saat - Takvim - Ajanda (79 program)

Alarm Me

Alarm Me, bilgisayarınızda hatırlatmadan tutun da bütün işlemlerinizi yapabileceğiniz bir yazılım. Adından da anlaşılacağı gibi uyar beni bir tür hatırlatma; yani ajanda yazılımı.Özellikleri:Bilgisayarınızı tıpkı bir alarm gibi kullanabilirsiniz. Zamanlayabilir ve o saatte sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.Bilgisayarınızın belli bir süre sonra kapanmasını, yeniden başlamasını ya da beklemeye geçmesini sağlayabilirsiniz.Programın takvim özelliği yardımıyla arkadaşlarınızın doğum günlerini yazabilir ve zamanı gelince hatırlatmasını isteyebilirsiniz.Bütün işlemlerinizi yıllar, aylar, günler, saatler ya da dakikalar cinsinden ayarlayabilirsiniz.Yazılımın en büyük özelliğine gelince, yazılımın kullanım arayüzü oldukça kolay. Aynı zamanda küçük boyutlu ve bütün özellikleri ile ücretsiz.

Alarm Me İçin Yorum Yap

reklam

Saat - Takvim - Ajanda Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ajanda XP

  Ajanda XP güncellenmiş haliyle çok daha kullanışlı bir Elektronik Ajanda uygulaması. Günlük işlerinizi planlayabileceğiniz, önemli günlerinizi kaydedip günü ve saati geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabileceğiniz oldukça yararlı bir program.

 • Sekreterim Hatırlatma Programı

  Tel. defterinizi gruplara ayirarak girebilirsiniz.Hatirlatmalari,dogum gunlerini,seyahat planlarini size zamani geldiginde hatirlatir.Dilerseniz zamani geldiginde sms ile cep telefonunuza iletir.Üstelik 1 yil sonra iletilmek üzere msj gönderebilmektedir.

 • Ejanda

  Ejanda ile dijital dünyanızda yepyeni bir devir başlıyor. Bilgisayarla yeni tanışmış birinin bile rahatlıkla kullanabileceği, bir profesyonelin bile ihtiyaçlarını karşılayabileceği yepyeni bir ajanda programı.

 • Adres Türkiye Firmalar Rehberi

  200 Bin'den daha fazla firma kaydı içeriyor. Firmalar ana sektörler ve alt sektörler olarak gruplandırılmış, Firmaların; adres, telefon, faks, web adresleri, e-posta adresleri gibi ayrıntılı detayları da yer alıyor.Adres Türkiye Firmalar Rehberi 1.

 • Firmatik Saat Ajanda

  Saat programını kullanarak alarm kurabilir, Ajanda programını kullanarak günlük yapmak istediğiniz işleri not alabilir, Adres programını kullanarak da kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini saklayabilirsiniz.

 • Uşak

  Uşak, bir ajanda uygulaması olmasına rağmen, notlarınızı tutabileceğiniz şifreli defterin yanısıra elinizin altında bulunması gereken araçları birarada toplayan bir organizasyon ve planlama yazılımıdır.

 • Ajandam

  Ajanda, telefon defteri, ingilizce sözlük, yapılacaklar listesi. program ile internet bağlantısı olmadan, posta kodu( tüm mah. ve köyler ), telefon kodları, plaka kodları, ülke kodları, bilminmesi gereken numaralar( üç haneli ).

 • Click Tray Calendar Türkçe Yama

  Sitemizde bulunan

 • Dakik

  Dakik, istediğiniz zamanda sizi uyaran, alarm hizmeti veren küçük ve basit programdır. Bilgisayar başında çok oyalanıyorsanız ve unutkansanız bu program size göre.

 • Calendar Builder

  Kendi takviminizi mi yapmak istiyorsunuz? Ben daha yaratıcıyım diyorsanız işte size çok hoş bir program. Bu program, size kendi takviminizi oluşturmanıza yardım ediyor. Takvimi yaparken grafikler, simgeler ekleyebilirsiniz.