Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Aktisoft
Limit:
*
Kategorisi:
Saat - Takvim - Ajanda (79 program)

Akti Planner

Akti Planner; görsel zaman yönetimi ve izlemesidir. Program sayesinde günlük randevu çizelgenizi oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Akti Planner'in basit kullanıcı arayüzü sayesinde karmaşık planları daha kolay bir şekilde alabilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlemleri yedekleyebilir ve yedekten geri yükleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz veya oluşturacağınız randevu bilgilerini bir editör penceresi içersinde yapabilir ve düzenleyebilirsiniz.Programın içinde yer alan 'Eğitici Video' uygulamasıyla programın kullanımı hakkında daha kolay bilgi sahibi olabilirsiniz.ÖzellikleriRandevu türleri için hiyerarşik ağaç yapı.Görsel gün editörü.Otomatik zamanlayıcı.Sürükle bırak desteği sayesinde daha kolay kullanım.Seçili günler hakkında çizelgeler oluşturabilirsiniz.Önce ve sonra randevu alarmı kurabilirsiniz.Yedekleme ve geri yükleme desteği.Belirli ya da tüm zamanı yazdırabilirsiniz.Başlangıçtan, seçilmiş aya kadar ortalama ve toplam zaman kullanımı hakkında hızlı bilgi alabilirsiniz.Verileri XML kullanarak depolayabilirsiniz.Veritabanı motoru veya veritabanı sunucusu gerekli değildir.Çoklu dil arayüzEğitici video uygulamasıyla kullanım hakkında görsel bilgi alabilirsiniz.Programın fiyatı ise: 24.95 USD'dir

Akti Planner İçin Yorum Yap

reklam

Saat - Takvim - Ajanda Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Sekreterim Hatırlatma Programı

  Tel. defterinizi gruplara ayirarak girebilirsiniz.Hatirlatmalari,dogum gunlerini,seyahat planlarini size zamani geldiginde hatirlatir.Dilerseniz zamani geldiginde sms ile cep telefonunuza iletir.Üstelik 1 yil sonra iletilmek üzere msj gönderebilmektedir.

 • Ajanda XP

  Ajanda XP güncellenmiş haliyle çok daha kullanışlı bir Elektronik Ajanda uygulaması. Günlük işlerinizi planlayabileceğiniz, önemli günlerinizi kaydedip günü ve saati geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabileceğiniz oldukça yararlı bir program.

 • Adres Türkiye Firmalar Rehberi

  200 Bin'den daha fazla firma kaydı içeriyor. Firmalar ana sektörler ve alt sektörler olarak gruplandırılmış, Firmaların; adres, telefon, faks, web adresleri, e-posta adresleri gibi ayrıntılı detayları da yer alıyor.Adres Türkiye Firmalar Rehberi 1.

 • Ejanda

  Ejanda ile dijital dünyanızda yepyeni bir devir başlıyor. Bilgisayarla yeni tanışmış birinin bile rahatlıkla kullanabileceği, bir profesyonelin bile ihtiyaçlarını karşılayabileceği yepyeni bir ajanda programı.

 • Firmatik Saat Ajanda

  Saat programını kullanarak alarm kurabilir, Ajanda programını kullanarak günlük yapmak istediğiniz işleri not alabilir, Adres programını kullanarak da kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini saklayabilirsiniz.

 • Uşak

  Uşak, bir ajanda uygulaması olmasına rağmen, notlarınızı tutabileceğiniz şifreli defterin yanısıra elinizin altında bulunması gereken araçları birarada toplayan bir organizasyon ve planlama yazılımıdır.

 • Ajandam

  Ajanda, telefon defteri, ingilizce sözlük, yapılacaklar listesi. program ile internet bağlantısı olmadan, posta kodu( tüm mah. ve köyler ), telefon kodları, plaka kodları, ülke kodları, bilminmesi gereken numaralar( üç haneli ).

 • Dakik

  Dakik, istediğiniz zamanda sizi uyaran, alarm hizmeti veren küçük ve basit programdır. Bilgisayar başında çok oyalanıyorsanız ve unutkansanız bu program size göre.

 • Click Tray Calendar Türkçe Yama

  Sitemizde bulunan

 • Calendar Builder

  Kendi takviminizi mi yapmak istiyorsunuz? Ben daha yaratıcıyım diyorsanız işte size çok hoş bir program. Bu program, size kendi takviminizi oluşturmanıza yardım ediyor. Takvimi yaparken grafikler, simgeler ekleyebilirsiniz.