Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Watermarker
Limit:
*
Kategorisi:
Resim Editörleri (299 program)

AiS Watermark Pictures Protector

Bu programla resimlerinize filigran ekleyerek koruma sağlayabilirsiniz. Bu sayede resimlerinizi çeşitli aşırmalara karşı bir nebze de olsa korumuş olursunuz. Resim üzerine sitenizin adını, kendi adınızı, logonuzu ya da herhangi bir şey yazarak resminizi damgalamış olursunuz. Bunu da programın içinde yer alan araçlarla hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.AiS Watermark Pictures Protector, çok sayıda resim biçimini okuyabilir (BMP, GIF, Animated GIF, JPEG, PNG, WMF, EMF gibi) ve bunlara saydam filigran eklemenin yanında çıkan sonuçları yeni olarak; aynı ya da farklı biçimde kaydedebilir.Filigran yazılımı bilgisayar ressamları, tasarımcılar, bant reklam (banner) yapımcıları ve internet yoluyla deneme işlerini müşterilerine gönderecekler için çeşitli faydalı araçlar sunar.ÖzellikleriÖzelleştirilebilir yapıyla filigran eklenebilir.Filigran metinde makro eklenebilir: Tarih/zaman, en/boy/boyut, EXIF ve IPTC alanı ve özel kullanım makrosu gibi.Kabartı filigran eklenebilir.Birden fazla resme aynı anda filigran eklenebilir.Geniş özelleştirilebilir filigran özellikleri: Metin, resim, renk, yazı tipi, arkaplan rengi, konum, boyut, saydamlık, kenar gibi.Filigran ayarları kaydedilebilir ve silinebilir.Küçük resimler (thumbnail) oluşturulabilir.Korunmuş resimler e-postayla gönderilebilir.

AiS Watermark Pictures Protector İçin Yorum Yap

reklam

Resim Editörleri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Adobe Fireworks CS3 Türkçe

  İmajları kusursuz ve kolay bir biçimde hazırlayıp, optimize edin.

 • FunHouse

  Boyutu oldukça yüksek olmasına rağmen çok başarılı bir foto-montaj programı olan FunHouse ile dijital fotoğraflarınız üzerinde montajlar yapabilirsiniz. Resimlerinizi başka vucutlara ekleyebilirsiniz.

 • PowerDraw

  PowerDraw, Powercad bileşeni ile yapılmış, iki boyutlu bir vektörel çizim programıdır. PowerCad bileşeninin tüm marifetlerini gösteren bu program hiçbir demo limiti içermemektedir.

 • FaceOnBody

  Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır.

 • Fotomontaj programı

  Mükemmel ve bir o kadarda eğlenceli Foto Montaj programı olan Face On Body ilehem tanışacaksınız,hemde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatım bulacaksınız.Programımızın boyutu sadece 1.

 • Adsl TeRaResim İlsis Resim Boyutlandırma

  MEBde ilsise resim atmadan önce resimlerinizi sadece üzerine sağ tıklayarak uygun ilsis boyutuna getirebileceğiniz güzel bir program.TeRaResim İlsis için Resim Boyutlandırma 1.

 • Pixia

  Photoshop benzeri küçük boyutlu ve ücretsiz bir resim editörü olan Pixia yeni sürümüyle karşınızda. Katman, tarayıcı destekli, bazı efektlerle desteklenmiş bir yazılım.

 • STOIK Smart Resizer

  STOIK Smart Resizer, dijital fotoğraflarınızın boyutlarını çeşitli metotlar kullanarak %1000 oranında kalitesini hiç bozmadan büyütmenizi sağlayan bir yazılım. Yazılımla resimleri her oranda küçültüp büyütebilirsiniz.

 • Exif Farm

  Exif Farm ile EXIF bilgileri oluşturabilir, EXIF bilgilerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • AX-Cursors

  AX-Cursors profesyoneller gibi imleç oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Özellikleri :Durgun imleçler oluşturabilme.Animasyonlu imleçler oluşturabilme.Etkili editör alanı.Yazılımlardaki imleçleri düzenleyebilme.