Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
AimOneSoft Inc
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Dönüştürücüler (226 program)

AimOne Audio/Video to MP3/WAV Converter

Bu programla elinizde bulunan ses ve video dosyalarını MP3 ve WAV biçimine dönüştürebilirsiniz. Program çok sayıda ses ve video dosyasını kolay bir şekilde MP3 ve WAV biçimine dönüştürebilir. Tek veya çoklu tavır içinde dönüştürme işlemini yapabilirsiniz. Hem dinleyerek hem de istediğiniz kısımları başlangıç ve son işaretini koyarak dönüştürme işlemini yapabilirsiniz.Program DivX, XviD AVI, DVD, VCD, RM, RA, WAV, MP3 dosya biçimleri destekler.ÖzellikleriAVI, MPEG, DVD, VCD, MPEG 1/2, ASF, WMV, WMA, RM, RA, WAV biçimlerini MP3 biçimine dönüştürebilir.AVI, MP3 biçimlerini WAV biçimine dönüştürebilir.Video öngörünüm sağlar.Ses kalitesini ve Kbit oranını ayarlayabilirsiniz.Gereksinim ve kısıtlamaMicrosoft Windows 98/ME/2000/XP/2003 ve Microsoft DirectX 8.1 ya da üstü lazım.Deneme sürümde dosya başına 30 saniye çeviri gerçekleştirir.Tam sürüm fiyatı ise: 24.95 USD

AimOne Audio/Video to MP3/WAV Converter İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Dönüştürücüler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mp3 Rm Converter

  Mp3 Rm Converter ile ses dosyalarınızın formatlarını değiştirebilir ve ses dosyalarınızın arasında format dönüşümü yapabilirsiniz.

 • Flv - Mp3 Dönüştürücü

  Elinizde flv dosyaları var ve içlerindeki ses dosyalarını almak mı istiyorsunuz ya da YouTube sitesinde bir klip gördünüz, şarkı çok hoşunuza gitti bunu mp3 olarak kaydetmek mi istiyorsunuz? flvmp3 dönüştürücü ile elinizdeki tüm flv dosyalarının içindeki

 • AVOne RM to Video Converter

  AVOne RM to Video Converter programi ile RM/RAM/RMVB formatlarini AVI, DVD, VCD, SVCD, MPEG1, MPEG2 formatlarina çevirebilirsiniz. Boyutu büyük mpeg dosyalarinizi istediginiz boyutlara parçalayabilirsiniz.

 • Allok Video to MP4 Converter

  Allok MP4 Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.Allok MP4 dönüştürücü, MP4 formatında bütün popüler video/film biçimlerini dönüştürerek, bu konularda kullanıcılara son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.

 • Live

  Bu program sayesinde kişisel bilgisayarınızı profesyonel bir ses stüdyosuna dönüştürebiliyorsunuz. Ses dosyalarınızın Pitch-tempo özelliklerini rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

 • Video Converter

  Video Converter 2007 Her türlü video dönüşümü yapabilen son derece kolay kullanımlı bir programdır.Her türlü video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne imkan veren kullanımı son derece kolay bir video dönüştürme programıdır.

 • Foto2Video Converter

  Foto2Video Converter, dijital fotoğrafları videoya dönüştüren kullanışlı bir programdır. Bilgisayarınızda kayıtlı olan dijital fotoğrafları en iyi şekilde videoya dönüştürür. Dönüştürülen dosyalar *.AVI formatındadır.

 • AVI MPEG Video Converter

  AVI MPEG Video Converter ile çeşitli video formatları arasında dönüştürmeler yapabilirsiniz.

 • Bestel DVD Ripper

  Bu program ile CD / DVD veya bilgisayarınızda yer alan DVD video filmlerinizi AVI - Audio-Video Interleaved (*.avi), Xvid Movie (*.avi) , DivX Movie (*.avi) , VideoCD Format (*.mpg) , ASF - Advanced Streaming Format (*.

 • RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter

  Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım, RM/RMVB biçiminde bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.