Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Jörn Daub
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

Ages!

Ages!, bir soyağacı (şecere) oluşturma programıdır. Bu sayede bugünden geçmişe dönüp hem kendinizin hem de ailenizin bir şeceresini çıkartabilirsiniz. Alanları doldurdukça ve geçmişe gittikçe belki de hiç bilmediğiniz bazı bilgilerin varlığını keşfedebilirsiniz.
Soyağacını görsel bir şekilde oluşturup, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Yazı haricinde resim, ses ve video da ekleyerek, soyağacınızı renklendirip hoş olmasını sağlayabilirsiniz.
Çoğu insan ailesinin köklerini ve akrabalık durumunu merak eder. Bu merak doğrultusunda araştırma yapar ve beli bir birikime ulaşır. Ages! ile bu birikimi bilgisayar ortamına aktarıp, çalışmanın derli toplu olmasını ve bu bağların kolay bir şekilde kurulup, bütün bir yapıya kavuşması sağlanabilir.
Programın içinden notlar oluşturup, bir kişi ve olay için çeşitli kayıtlar ve olaylar eklenebilir. Ayrıca kişisel bilgileri süzmek için işaretleme yapılabilir.
Bir aile ağacı içine medya dosyaları da eklenebilir. Bu sayede görsellik katılmış olur. Ses, resim, video dosyaları kolay bir şekilde eklenebilir. Bu dosyaları bilgisayarınızdan alacağınız gibi tarayıcı ve dijital fotoğraf makinesinden de alınabilir. Ayrıca medya kontrol aracı sayesinde yüklenen dosyaların bozuk ya da hatalı olup olmadığı kontrol edilebilir.
Tüm medya, medya ana penceresi ya da kişi ve olay üzerinden yönetilebilir. Programın kaynak kısmı içinden bilgilerinizi edindiğiniz kaynakları da belirtebilir ve kısmı yönetebilirsiniz.
Çizelge yapısı sayesinde tüm aile kolay, özelleştirilebilir yapı içinde gösterilebilir.
Raporlama özelliği sayesinde seçtiğiniz ve ihtiyacınıza uygun ayarlar doğrultusunda size uygun raporlar çıkartılabilir.
Ages!; kişisel, olay, not, medya, kaynak gibi çeşitli bilgileri saklayabilir. Ayrıca bütünleşmiş dünya haritası üzerinden, coğrafi bölgenin koordinatlarını belirleyebilirsiniz.
Veri doğrulama ve araştırma gereci ile bütünleşmiş olasılık kontrolü; veri inceleme, mantıksız ve gereksiz bilgiler bulunabilir.
Program içinde işinizi kolaylaştırıacak bir arama işlevi de mevcut. Bu sayede veritabanı içinde hem hızlı hem de ayrıntılı arama yapıp, kişi ve olaylara ulaşılabileceği gibi eksik bilgi varsa bunu da giderebilirsiniz. Kopya kayıtları bularak ve kayıtları birleştirerek veritabanın iyileşmesi sağlanabilir.
Oluşturduğunuz çalışmayı e-posta ya da CD, DVD ve USB belleklere aktarıp dış ortama çıkartabilirsiniz.
Program Türkçe haricinde çeşitli dilleri desteklemektedir.
Kısıtlama ve lisans:
Deneme süresi 50 giriş ile sınırlıdır. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısnız. Lisanslı fiyatı ise 34?'dur.
Ages! 1.51

Ages! İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.