Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Innovative Solutions
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Sistem Araçları (205 program)

Advanced Task Manager

Advanced Task Manager, bilgisayarda çalışan programlar hakkında ayrıntılı bilgi veren ve programların risk derecesini de çıkartabilen bir yazılımdır. Bu sayede siz farkına varmadan bilgisayarınıza sızmış casus yazılım, trojan ve virüsleri tespit edebilir.
Program internete bağlanıp (eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz) taranan program hakkında daha ayrıntılı bilgi de alabilir. Bu sayede şüphelendiğiniz bir program varsa çalışmasını durdurabilirsiniz.
Programın içinde Windows başlangıç programlarını kontrol etme aracı da bulunuyor. Bu sayede başlangıçta çalışan programlar hakkında bilgi alıp ayrıca çalışmasını istemediğiniz programları düzenleyebilirsiniz.
Program Windows'un standart görev yöneticisinden farklı olarak çalışır ve ayrıntılı bilgi sağlar.
Advanced Task Manager içinde aşağıdaki araçlar bulunur: Programlar, başlangıç, DLL dosyalar, performans, internet bağlantısı, dosya kullanımı ve sürücüler.
Programs (Programlar): Bilgisayarda çalışan programlar hakkında ayrıntılı bilgi verir. İşlemci adı, işlemci nosu, seri no, derece, boyut, bellek ve işlemci kullanımı, dosya ve klasör adına ulaşılabilir.
Startup (Başlangıç): Windows başlatıldığında otomatik olarak çalışan programları kontrol etme aracı. Bu programlar hakkında ayrıntılı bilgi verip bunların ayrıca çalışıp çalışmamasına karar verilebilir.
DLL files (DLL dosyalar): DLL (kütüphane dosyaları) dosyaları gösterir.
Performance (Performans): Bilgisayarın performans durumunu grafik olarak gösterir.
Internet Connect (İnternet bağlantısı): İnternet trafiğinizi ve çalışan programları listeler.
File use (Dosya kullanımı): Açık programların kullandığı dosyalar hakkında ayrıntılı bilgi verir.
Drivers (Sürücüler): Sistem sürücülerini gösterir.
Kısıtlama ve lisans:
Programı 20 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24?'dur.
Advanced Task Manager 5.0

Advanced Task Manager İçin Yorum Yap

reklam

Sistem Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • System Information Viewer

  System Information Viewer hem Windows, hem ağ hem de donanımsal bilgileri (CPU, PCI, USB vb) size sunan araçlar içeriyor.System Information Viewer 3.

 • DirectX 9

  Microsoft'un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz.

 • TransMac

  Windows için üretilmiş bir çözüm aracı olan TransMac ile Macintosh formatındaki disk sürücülerini, flash bellekleri, CD ve DVD'leri, yüksek yoğunluktaki disketleri, dmg ve sparseimage dosyalarını düzgün bir şekilde açabilir, gerekli düzenlemeleri ve bazı

 • StyleXp

  StyleXp ile window xp,nizin tüm ayarlarını, fare görünümünü değişme, explorer görünümü, duvar kağıdı, butonları değişme gibi bir çok özelliği var. Kısacası Windows XP nin tüm ayarlarını çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

 • Windows XP Service Pack

  Windows service pack 2 güvenlik güncellemesi

 • BGEye

  BGEye, bilgisayarınızın sistem özelliklerini gösteren bir programdır.Bu program sisteminizin tüm özelliklerini masaüstünde duvar kağıdı olarak gösteriyor. Bu sayede ihtiyaç olduğu zaman tüm bilgiler gözünüzün önünde oluyor.

 • EVEREST Corporate Edition

  EVEREST Corporate Edition ağa bağlı bilgisayarlar üzerinde ağ denetimi yapabilen bir sistem bilgilendirme yazılımıdır.

 • Java Sanal Makinesi java

  Java Sanal Makinesi ile windows un tüm sürümleri dahil bütün Java uygulamalarini çalıştırabilirsiniz.

 • Microsoft Software Inventory Analyzer

  Microsoft lisanslarınızı kontrol eden bir program. Program ile Microsoft tarafından yapılmış ve yerel makina veya ağ üzerinden tüm makinalardaki lisansları kontrol edebiliyorsunuz.

 • PC INSPECTOR File Recovery

  Program FAT 16/32 ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Boot sektör veya FAT silinmiş yada zarar görmüş olsa dahi disk bölümlerini otomatik olarak bulur.