Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Adobe
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Resim Editörleri (299 program)

Adobe Fireworks CS3 Türkçe

İmajları kusursuz ve kolay bir biçimde hazırlayıp, optimize edin.

 

Fireworks CS3, siz web için imajlar oluştururken, düzenlerken ve bunları optimize ederken, maksimum resim kalitesi ile minimum sıkıştırma boyutunu tam bir denetimle dengelemenizi sağlar. Fireworks CS3?in sezgisel görsel araçları ile animasyonlu rollover ve pop-up menüleri oluşturun ve daha verimli çalışmak için Dreamweaver CS3 ve Flash Professional CS3 ile dolaşımlı düzenleme becerilerinden yararlanın. Fireworks CS3, kendisini dikkate değer bir sürüm yapan birçok yeni ve geliştirilmiş özelliğe sahiptir.

Vektörel ve bitmap düzenleme
Vektörel ve bitmap görselleri yaratın veya düzenleyin. İsterseniz Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator dosyalarınıda import edip düzenleyebilirsiniz.

Verimli Photoshop ve Illustrator entegrasyonu
Photoshop (.PSD) ve Illustrator (.AI) dosyalarınızı katmanları ve özelliklerini kaybetmeden oldukları gibi Fireworks?e taşıyın. Fireworks (.PNG) dosyaları tekrar Photoshop (.PSD) formatında kaydedin.
Çoklu sayfa desteği
Tek bir döküman içinde yeni Sayfa Paneli kullanarak birden fazla sayfa oluşturun (.PNG dosyası) ve katmanları sayfalar arası paylaşıma açın. Her sayfa kendi katmanlarına, çerçevesine, animasyonuna ve diğer özelliklere sahip olabilir. Böylece bir prototip yaratıp web site işleyişini simüle edebilirsiniz.

Hiyerarşik katman düzeni
Prototiplerinizi yeni hiyerarşik katman yapısı ile tıpkı Adobe Photoshop?da olduğu gibi düzenleyin ve bu sayede kolaylıkla web sayfa ve katmanlarınızı organize edin.

Akıllı ölçekleme
Buton ve görsel sembolleri 9 dereceli ölçek seçeneği ile istediğiniz şekilde düzenleyin. Yeni hazır-şekil kütüphanesini kullanarak web sitesi ve uygulama prototiplerini yaratmayı hızlandırın.

Dreamweaver ve Flash entegrasyonu
Fireworks CS3?den herangi bir objeyi kopyalayıp Dreamweaver CS3?e yapıştırabilirsiniz. CSS ve HTML olarak kaydedilebilen Pop-up menüler tasarlayın. Fireworks (.PNG) dosyalarınızı doğrudan Flash CS3 Professional?e taşırken vektörleri, bitmap yapısı ve animasyonları muhafaza ederek Flash CS3?de isteğe göre düzenleyin.

Yeni özellikler

Blend ve gölge gibi efektler, ithal için daha fazla dosya formatı desteği, CSS formatında pop-up menüler ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yeni resim düzenleme, otomatik şekil özellikleri ve özel karakter panelleri.

Image Preview, imajlar için önerilen optimizasyonu ve ihraç seçeneklerini görsel olarak görüntüler. Kabul edilebilir kalite düzeyini karşılayan en küçük dosya boyutunu bulmak için çeşitli görünümleri karşılaştırmak üzere ayrık görünümler kullanılır.

Flash'taki gibi, ızgaralar için artık noktalı bir çizgi ve daha açık renkte bir ızgara rengi kullanılıyor. Katı gölge, nesneyi damgalayan yeni bir canlı filtredir ve defalarca kullanılabilir. AutoShape özellikler paneli yıldız, ok veya akıllı çokgen gibi şekillerin AutoShape özelliklerinde değişiklik yapmak için kullanılır. Etkin seçimleri düzenlenebilir vektör yollarına dönüştürmek mümkündür. Seçime uygulanan filtreler ve ayarlar için anında geribildirim alınır. Dreamweaver®CS3 içinde oluşturulan siteler ile sorunsuz entegre olan temiz ve kolayca özelleştirilebilir kodlar elde edilir.

Fireworks CS3, etkileşimli pop-up menüler oluşturmak için CSS (Cascading Style Sheet) formatını kullanır. Nesneleri Flash ve Fireworks arasında taşırken vektör nitelikleri (dolgular, dış hatlar, filtreler ve blend modları) korunur. Seçili nesne bir çokgen yol olduğunda çokgen dilimlerini otomatik olarak eklenebilir. Fireworks, kopyalanıp yapıştırılan renk değer alanlarının ActionScript renk değerlerini tanır. "Save As" iletişim kutusunda GIF, JPG, TIFF gibi tek dosya çıktı formatı seçilebilir. Saygın biçimde kullanılan resim düzenleme araçlarına, filtrelere ve menü komutlarına merkezi bir konumdan erişilebilir. Fireworks CS3 artık QuickTime Image, MacPaint®, SGI ve JPEG 2000 dosya formatlarını desteklemektedir. (QuickTime desteği için QuickTime ek bileşeni gerekir.)

Adobe Fireworks CS3 Türkçe İçin Yorum Yap

reklam

Resim Editörleri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Adobe Fireworks CS3 Türkçe

  İmajları kusursuz ve kolay bir biçimde hazırlayıp, optimize edin.

 • FunHouse

  Boyutu oldukça yüksek olmasına rağmen çok başarılı bir foto-montaj programı olan FunHouse ile dijital fotoğraflarınız üzerinde montajlar yapabilirsiniz. Resimlerinizi başka vucutlara ekleyebilirsiniz.

 • FaceOnBody

  Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır.

 • PowerDraw

  PowerDraw, Powercad bileşeni ile yapılmış, iki boyutlu bir vektörel çizim programıdır. PowerCad bileşeninin tüm marifetlerini gösteren bu program hiçbir demo limiti içermemektedir.

 • Fotomontaj programı

  Mükemmel ve bir o kadarda eğlenceli Foto Montaj programı olan Face On Body ilehem tanışacaksınız,hemde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatım bulacaksınız.Programımızın boyutu sadece 1.

 • Adsl TeRaResim İlsis Resim Boyutlandırma

  MEBde ilsise resim atmadan önce resimlerinizi sadece üzerine sağ tıklayarak uygun ilsis boyutuna getirebileceğiniz güzel bir program.TeRaResim İlsis için Resim Boyutlandırma 1.

 • Pixia

  Photoshop benzeri küçük boyutlu ve ücretsiz bir resim editörü olan Pixia yeni sürümüyle karşınızda. Katman, tarayıcı destekli, bazı efektlerle desteklenmiş bir yazılım.

 • STOIK Smart Resizer

  STOIK Smart Resizer, dijital fotoğraflarınızın boyutlarını çeşitli metotlar kullanarak %1000 oranında kalitesini hiç bozmadan büyütmenizi sağlayan bir yazılım. Yazılımla resimleri her oranda küçültüp büyütebilirsiniz.

 • Exif Farm

  Exif Farm ile EXIF bilgileri oluşturabilir, EXIF bilgilerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • AX-Cursors

  AX-Cursors profesyoneller gibi imleç oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Özellikleri :Durgun imleçler oluşturabilme.Animasyonlu imleçler oluşturabilme.Etkili editör alanı.Yazılımlardaki imleçleri düzenleyebilme.