Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Addictive 247
Limit:
*
Kategorisi:
Spor (153 program)

Addictive Football

Futbol, öteden beri insanoğlunun ilgilendiği en önemli spor dallarından biridir. Gerçek alemdeki ilginin aynısı sanal alemde de yaşanmaktadır. Bu çerçevede futbol üzerine yapılmış çok sayıda bilgisayar oyunu da mevcuttur. Bu program da onlardan biri.Addictive Football, beş farklı oyun modu ve 10 farklı takım arasında seçim yapabileceğiniz, ayrıca kendi özel takımınızı da kurabileceğiniz; 4 farklı türdeki saha da maç oynayabileceğiniz ve sonunda ödül ve kupa da kazanabileceğiniz klasik 2 boyutlu futbol oyunudur.Özellikleri10 farklı takım arasından seçim yapabilme imkanıÇeşitli kupaları da içeren 5 farklı oyun modulü4 farklı türde saha seçimi. Özel oyun durumuyla yeteneklerine göre oyuncu seçebilmeKlavye ve Joystick (oyun kolu) desteğiTakım adlarını seçerek düzeltebilme, tekrar ayarlayabilme imkanıKazanılan kupa ve ödülleri gösterebilme imkanıProgram DEMO sürüm olarak gelmektedir. Takım adlarını düzenleme imkanı yok ve oyunlarda süre sınırı mevcuttur.Tam sürüm kullanmak istiyorsanız satın almalısınız:Fiyatı: 19.95 USD

Addictive Football İçin Yorum Yap

reklam

Spor Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mini Golf

  Çizgi film benzeri grafiklere sahip bir golf oyunudur. 10 bölüm boyunca golf yeteneğinizi test edebileceğiniz oyunda kontroller şu tuşlarla sağlanıyor. Güç:aşağı-yukarı oklar, Hedefleme:sağ-sol oklar ve Vuruş:space bar.

 • Death Rally Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu

  Önceden beri oyunlarla ilgilenenler bu oyunu yakından tanırlar.Bu bir yarış oyunu.Fakat diğerlerinden çok farklı.Oyunda aracınıza silahlar monte edip hem yarışıyor hem de çatışıyorsunuz ve müthiş bir zevk alıyorsunuz.

 • GoofBall

  Uzay kavramı içindesiniz ve sağanızı ( yani masanızı ) sağa, sola oynatarak belli hedeflere ulaşmaya çalışıyorsunuz.akindir.

 • CM 03/04

  Ünlü spor - menajerlik oyunu Championship Manager'ın CM Season 03/04 adı altında piyasaya sürdüğü oyunun demo sürümüdür.

 • NBA LiVe 07

  gercekten cok güzel bir oyun şahsen denedim uzun zamandır aranızda yoktum cok kötü bir hastalık gecirdim ve yeni progrmlarla yeni bilgilerle karşınızdayım bu oyun gercektn cok güzel bir oyundur denedim ve size sunuyorum buyurun iyi eğlenceler

 • Bilardo

  Bu oyun ile çok kolay bir biçimde bilardo oynayabilirsiniz. Program görsel açıdan fazla iyi değil, oynanabilirlik seviyesi de biraz düşük olsa da boş zamanlarınız için iyi bir oyun. Oyunu tek kişi olarak, 2 kişi olarak oynayabilirsiniz.

 • NHL

  EA Sportsun NHL serisinin son sürümü piyasaya çıktı... Bu son sürümünde grafikler ve efektler çok kaliteli. Bu nedenle boyutlu hızlandırıcılı ekran kartıyla çok daha iyi performans alabilirsiniz...

 • Skidoo

  Yine bir MiniClip oyunu. Oyunda kar motoruyla karlı yollarda yarış yapıyorsunuz. Oyun elbette çok büyük değil. Ancak bence yine de güzel. innDirip kullanınca seveceğinizden eminim.

 • FIFA 2005 Türkiye Süper Ligi

  Bu yama ile FIFA 2005 oyununuza 2004/2005 sezonu her ?eyiyle Türkiye Süper Ligi kurulmaktadyr. Yeni Eklenen Özellikler: - FIFA 2005 Oyununuz % 90 Türkçe'le?iyor. - Maçlarda oyuncularyn syrtlarynda isimleri do?ru bir ?ekilde gözüküyor.

 • Polar Bowler

  turnuvada buzlar üzerinde kayarak devireceksiniz önünüzdekileri..Hem komik hemde çok eğlenceli olan bu 3 boyutlu oyun ile tüm keyfiniz yerinize gelecek.