Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Active Password Recovery Soft.
Limit:
*
Kategorisi:
Sistem Araçları (205 program)

Active Password Changer

Windows XP, 2000, NT veya 2003 kullanıyorsunuz. Sisteminizin tüm güvenlik güncelleştirmelerini yaptınız. Güçlü bir parola sistemi yüklediniz ve en son olarak da Yönetici parolanızı güncellediniz. Fakat o da nesi, Sisteme giriş yaptığınız yönetici parolanızı unuttunuz...Hepimizin yukarıdaki durum ile o ya da bu şekilde karşılaştığımız olmuştur. Bu tip Yönetici parolasının kaybedildiği durumlarda yapılacak tek şey sistemi yeniden uzun uzun kurmak veya şifreyi hatırlamaya çalışmaktı. Ancak Active Password Changer, bizleri bu durumdan basitçe kurtarabilecek bir yazılım. Program bir DOS penceresinde açılıyor, çoklu sabit sürücüleri destekliyor ve sistemdeki tüm işletim sistemi parolalarını otomatik olarak bulup sıfırlayabiliyor. Artık parola kayıplarında veya yönetici veritabanı şifre hatalarında uzun ve yorucu yeniden sistem kurma külfetini çekmeyeceğiz zira program gerçekten de çok kısa bir sürede tüm şifre sıfırlama işlemlerini başarı ile gerçekleştirebiliyor.Programı bir diskete yazdırdıktan sonra yapmanız gereken tek şey bu disket ile açılışı yapıp program yönergelerine uymak. Program işini bitirip şifrenizi sıfırladıktan sonra sistemi yeniden başlatıp yönetici parolanızı boş geçerek Windows'u açabiliyorsunuz.Programın Özellikleri :Açılabilir bir disket ya da CD'den çalıştırılabilirBasit bir F-Disk benzeri kullanıcı arabirimi içerirFAT16, FAT32, NTFS ve NTFS5 dosya sistemlerini destekler200GB ve daha büyük tüm sürücüleri desteklerIDE, ATA veya SATA tüm sürücüleri tam olarak desteklerÇoklu partisyonlardaki işletim sistemlerini de sıfırlayabilirMicrosoft Güvenlik Sertifikalarını (SAM) tarayabilirTüm yerel kullanıcı veya yöneticilerin hesap şifrelerini sıfırlayabilirTüm kullanıcıların hesaplarını görüntüleyebilirKullanıcı şifrelerinin silinememesi özelliğini açabilirNot : Program DEMO sürüm olduğu için bazı özellikleri (SAM, ek ayarlar) kullanılamamaktadır. Programın tam sürümünü 39.95$ ödeyerek satın alabilirsiniz.

Active Password Changer İçin Yorum Yap

reklam

Sistem Araçları Kategorisi Çok İndirilenleri

 • System Information Viewer

  System Information Viewer hem Windows, hem ağ hem de donanımsal bilgileri (CPU, PCI, USB vb) size sunan araçlar içeriyor.System Information Viewer 3.

 • DirectX 9

  Microsoft'un genel olarak oyunlar için ürettiği yazılımın bu sürümünde grafik tabanlı uygulamalar için de destek sunması oldukça hoş. Ancak tabiki bir OpenGL teknolojisiyle karşılaştırılamaz.

 • TransMac

  Windows için üretilmiş bir çözüm aracı olan TransMac ile Macintosh formatındaki disk sürücülerini, flash bellekleri, CD ve DVD'leri, yüksek yoğunluktaki disketleri, dmg ve sparseimage dosyalarını düzgün bir şekilde açabilir, gerekli düzenlemeleri ve bazı

 • StyleXp

  StyleXp ile window xp,nizin tüm ayarlarını, fare görünümünü değişme, explorer görünümü, duvar kağıdı, butonları değişme gibi bir çok özelliği var. Kısacası Windows XP nin tüm ayarlarını çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

 • Windows XP Service Pack

  Windows service pack 2 güvenlik güncellemesi

 • BGEye

  BGEye, bilgisayarınızın sistem özelliklerini gösteren bir programdır.Bu program sisteminizin tüm özelliklerini masaüstünde duvar kağıdı olarak gösteriyor. Bu sayede ihtiyaç olduğu zaman tüm bilgiler gözünüzün önünde oluyor.

 • PC INSPECTOR File Recovery

  Program FAT 16/32 ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Boot sektör veya FAT silinmiş yada zarar görmüş olsa dahi disk bölümlerini otomatik olarak bulur.

 • EVEREST Corporate Edition

  EVEREST Corporate Edition ağa bağlı bilgisayarlar üzerinde ağ denetimi yapabilen bir sistem bilgilendirme yazılımıdır.

 • Microsoft Software Inventory Analyzer

  Microsoft lisanslarınızı kontrol eden bir program. Program ile Microsoft tarafından yapılmış ve yerel makina veya ağ üzerinden tüm makinalardaki lisansları kontrol edebiliyorsunuz.

 • Java Sanal Makinesi java

  Java Sanal Makinesi ile windows un tüm sürümleri dahil bütün Java uygulamalarini çalıştırabilirsiniz.