Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
: AcroPDF Systems Inc.
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

AcroPDF

Bu yazılım ile belgelerinizi(.doc, .xls, .ppt, yazılar, resimler, web sayfaları ve benzeri...) hızlı ve kolay bir şekilde PDF türüne dönüştürebilirsiniz. Yazılımın özellikleri:Kaliteli PDF yazma,Hemen hemen bütün uygulamalardan PDF biçiminde çıktı alabilme,Yüksek kaliteli PDF oluşturabilme,Daha küçük boyutlar elde edebilmek için PDF dosyalarını etkileyebilme,Çıkan PDF dosyalarını kendiliğinden özel bir yola kaydetme,PDF şifreleme güvenliği sağlayabilme(40 bitlik ve 128 bitlik şifreleme),PDF araçlarının kullanımını engelleyebilme(düzenleme, kopyalama, yazdırma, işaretleme),Canlı hiper bağlantı(hyperlink) desteği,2540x2540 çözünürlükte PDF dosyası oluşturma,Özel sayfa boyutu desteği,PDF dosyasının beilgilerini düzenleme(yapımcı, dahili başlık, konu, anahtar kelimeler...),Adobe PDF için tam uygun ayarlamalar,Yazı tipi yerleştirme ayarları,Uygun ölçülerde yazdırma,PDF dosya boyutu azaltması,Resimleri sıkıştırabilme,Otomatik yükleme ve yapılandırma,Paylaşılan yazıcıları ve yazıcı sunucularını destekleme,2900'den fazla Windows uygulaması için destek,Birden fazla dosyayı bir seferde çevirme,Yeni sürümler ve eklentiler için güncelleme desteği.

AcroPDF İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.