Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Emsi Software GmbH
Limit:
Yok
Kategorisi:
Antivirüs (147 program)

a-squared HiJackFree

a-squared HiJackFree detaylı bir sistem güvenlik inceleme aracıdır. Bilgi düzeyi iyi kullanıcılar için tüm Spyware, HiJackers, Adware, Trojans ve Worm zararlılarını tespit ve silme işlemlerinde yardımcı olur.
Aynı Windows'un görev yöneticisi gibi a-squared HiJackFree Processes bölümü de tüm çalışan uygulamaları listeler. Fakat görev yöneticisinden fazlasıyla üstün olan bu bölüm birçok yararlı bilgiyi de (dosya özellikleri, yüklü modüller, dosya hakkında online bilgi, programın servis olarak mı yoksa otomatik olarak mı başlıdığı, açık TCP/UDP portları) göstermektedir. Bunların yanında HiJackFree ile Internet Explorer üzerindeki araç çubukları ve diğer nesneleri (Toolbar ve BHO) yönetebilirsiniz. Hosts dosyanızdaki DNS kayıtlarını da düzenleyebileceksiniz.
a-squared HiJackFree, deneyimli kullanıcılar için tasarlanmış 'hijacker', 'spyware', 'adware', 'trojan (truva atı)' ve 'worm (solucan)' olarak bilinen casus yazılımları tespit eder ve kaldırır. Sistemde sürekli aktif olarak internet üzerinden yapılan tüm işlemleri kontrol eder. Yapılan giriş ve çıkışlardaki casus yazılımları önler. Özellikler: Sisteminizde otomatik başlayan tüm programları gösterir Tarayıcı ve Explorer pencereleri için hazırlanmış tüm yardımcıları (BHO, araç çubuğu vb.) gösterir. Tüm çalışan işlemleri ve parçaları gösterir. Tüm açık portları ve birleşmiş dinlenen işlemleri gösterir. Tüm DNS girişlerini ve sunucu dosyalarını gösterir. Yüklenmiş LSP' leri gösterir. Sistem yapılandırmasını üreticinin çevrimiçi analiz sistemi ile analiz edebilirsiniz. a-squared HiJackFree, özel kullanım içindir. Şirket kullanıcıları, kişisel destek ve yardım isteyen özel kullanıcılar, Pro sürümü satın almalıdırlar. Pro sürümün, senelik lisans fiyatı: 19.95$

a-squared HiJackFree 3.1.0.19

a-squared HiJackFree İçin Yorum Yap

reklam

Antivirüs Kategorisi Çok İndirilenleri

 • NOD32 AntiVirus System

  NOD32 Kontrol Merkezi :Merkezi yönetim modülüdür. Çesitli özelliklere, araçlara ve ayarlaraerişim sağlar; bütün sistem bileşenlerini bütünleştirir. Sistembileşenleri her biri kolay kullanılabilir dizin sistemindegeliştirebilecek dört farklı gruba ayrılır.

 • BitDefender Internet Security

  BitDefender Internet Security 2009 internete bağlı olan ev veya ofis bilgisayarınız için tam koruma sağlar. Virüs, spyware, hacker, spam ve diğer internet güvenliği girişlerine karşı tam koruma sağlar.

 • Avast! Professional Edition

  avast! 4 Professional Edition ödül sahibi son teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir koruma programıdır. Sisteminiz ve verilerinizi virüslere ve benzer zararlı yazılımlara karşı korur.

 • Super Antispyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • TrustPort Pc Security

  TrustPort, 4 antivirüs/antispyware motoru çalıştırma özelliğiyle güvenlik dünyasına yeni ufuklar açmıştır. Emsalleri arasında %100 güvenlik sağlama konusunda ödüllere sahip tek üründür.ICT Teknolojileri dünyasında karşılaştığımız tehditler çeşitlidir.

 • SUPERAntiSpyware

  Sisteminize girmiş olan truva atı, keylogger, reklam ajanı gibi tehditleri bilgisayarınızdan temizlemeye yardımcı olur.

 • Panda Global Protection Antivirüs Programı

  Dünyanın en iyi güvenlik yazılımı üreten firmalarından birisi olan Panda Security tarafından geliştirilen Global Security ile virüslere, casus yazılımlara, rootkitlere, hackerlara, çevrimiçi tehlikelere, kimlik hırsızlarına karşı kendinizi savunun.

 • SpyDefense

  SpyDefense sisteminize bulaşmış spyware denilen casus yazılımları tarayıp temizleyebilen bir yazılımdır.  Özellikleri: Sistem belleği, registry ve sisteminizdeki dosyaları tarayabilir. Çerezleri tarayabilir.

 • McAfee VirusScan Enterprise

  McAfee VirusScan Enterprise ev ve iş yerlerinizde bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz bir virüsten koruma yazılımıdır. Yazılım sahip olduğu 7 modül ile sisteminizi zararlılara karşı korumaya çalışmaktadır.

 • McAfee AVERT Stinger for W32/Polip

  McAfee AVERT Stinger aracının W32/Polip'i temizleme amaçlı aracıdır. Bu araç W32/Polip ve varyantı olan W32/Polip!mem zararlılarını sistemden temizleme özelliğine sahiptir. Diğer özellikleri McAfee AVERT Stinger ile aynıdır.