Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Yunus Emre Deligöz
Limit:
Yok
Kategorisi:
Eğitim (172 program)

10 Parmak Programı

Bilgisayar kullanımına yeni başlayanlar ya da klavye becerisini geliştirmek isteyenler için faydalı olabilecek, yazı yazma alıştırması yapabileceğiniz eğitim uygulaması.
Programa .txt uzantılı metin belgesinden almış olduğunuz yazıları aktarabiliyorsunuz. Dosyayı yükledikten sonra yazmaya başla tuşuna basarak alıştırmanızı başlatabilirsiniz. Satır sonuna gelindiğinde "ENTER" tuşuna basarak satır atlayabilirsiniz. "ESC" tuşuna bastığınızda yazma göstergeleri durur ve yazma işlemi kullanılamaz. Yazmaya devam etmek için tekrar "Yazmaya Başla" tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu sayede yazım göstergeleri de yeniden başlar. Yanlış yazdığınız yazılar doğru olanlardan farklı olarak kırmızı renkte olurlar.
Programda zaman, doğru sayısı, yazılan kısım, yanlış sayısı, doğruluk oranı, hız gibi yazma göstergeleri bulunmaktadır.
Programda bulunan göstergeler sayesinde :
 • Geçen zaman içinde bastığınız doğru ve yanlış tuş sayısını öğrenebilirsiniz.
 • Yazdığınız kısımın belgenin yüzde kaçı olduğunu öğrenebilirsiniz.
 • Doğruluk oranınızı yüzde olarak görebilirsiniz.
 • Dakikadaki kelime hızınızı öğrenebilirsiniz.
  Delphi programlama dilinde yazılmış olan bu program geliştirilme aşamasında olduğundan ufak hatalar verebilmektedir, herhangi bir hata olduğunda programı kapatıp yeniden başlatmanız gerekmektedir. Kullanıcı dostu, kolay bir arayüze sahip olan bu program küçük boyutuyla da sisteminizi meşgul etmez.
  Ayrıca programın Türkçe ve ücretsiz oluşuda kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.
  Etiket:Yed 10 parmak, 10 parmak programı indir  yukle program download
 • 10 Parmak Programı İçin Yorum Yap

  reklam

  Eğitim Kategorisi Çok İndirilenleri

  • Takistoskop Hızlı Okuma Programı Hızlı Okuma Egzersizleri

   Takistoskop gözün görme çevikliğini arttırma çalışmalarında kullanılan bir araçtır. Bu araç bir metni 10ms ile 100ms arasında bir hızla gösterip gözünüzün görme çevikliğini arttırır.

  • Google Earth Harita Programı

   Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun. Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ?

  • Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS Öğrenci Planlama Programı

   Öğrencilerin sıkça yaşadığı programlama sorunu çözmek. Özellikle dershane ve okullarda öğrencilere yapılan rehberlik çalışmalarının sürekli olması ve takip edilmeleri nedeniyle haftalık veya aylık ödevlendirme yapılmasını sağlamak.

  • Arapça Klavye

   Bu ücretsiz açık kaynak Arapça Klavye programını kullanarak kısa Arapça metinlerinizi fareyi kullanarak kolayca yazabilir ve kaydedebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup geliştirilmesi, dağıtılması serbesttir.

  • ElvanPark-Zil Programı

   ElvanPark "Okul Zili Programı" Okullar, Yurtlar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumları için, genel olarak tasarlanmış zil programıdır.

  • ISO 9000 Fırsatı [e-kitap]

   ISO 9000 Fırsatı [e-kitap] ISO 9000 ile ilgili pek çok soruya cevap bulabileceğiniz güzel bir e-kitap uygulamasıdır.

  • Melodili Okul Zili

   Program ile okullarda, dershanelerde, kurslarda bilgisayara bağlı bir ses sistemi yardımı ile belirlenen saatlerde zil çaldırabilirsiniz. Ayrıca program ile törenlerde İstiklal Marşı çaldırabilir, acil durumlarda ikaz sesi çalabilirsiniz.

  • Emosis Soru Bankası

   Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.

  • FullSosyal Bilgi Yarışması

   İlköğretim 6-7-8.sınıfların sosyal bilgiler ve TC.İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinin bütün ünitelerini konu alan etkileşimli ders uygulamasıdır.Özellikleri: 21 yarışma ve 630 sorudan oluşan geniş bir soru bankasıdır.

  • İlköğretim 8. Sınıf Matematik Seti

   İlköğretim 8. Sınıf Matematik Manipülatifleri.Manipülatif kelimesi İngilizce'de herhangi bir nesneye dokunarak,nesneyi kullanarak ve fiziksel özelleklerini değiştirerek farklı bir şekle ve kalıba döndürme anlamına gelmektedir.