Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Errkoz Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

2007 Site Yönetim

Üreticiden : Apartman, yazlık, villa ve site yönetimlerinin Genel gelir ve giderlerinin takibinde, üye aidatlarının belirlenmesinde ödemelerin alınmasında ve takibinde kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Sınırsız sayıda üye kaydı yapılabilir. Programda Sabit ya da değişken aidatların girişi, Elektrik ve su borçlarının her daire için ayrı ayrı düzenlenmesi (Sayaç okuma yöntemiyle, İlk endeks - Son endeks x Birim fiyat üzerinden hesaplama yapılarak) şeklinde olmaktadır. Diğer giderler adı altında yapılan tüm masraflar ve harcamalarda üye sayısına bölünerek ilgili ayın borçlarına eklenmek suretiyle Borç düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Maksimum gecikme süresi belirleyerek, ödemesini geciktiren üyelere gecikme faizi istediğiniz oranda yansıtılması için uyarılacaksınız. Faiz eklenen aya ait borç bir sonraki aya devreder, fakat hiç bir şekilde faize faiz ekleme yapılmamaktadır. Özellikle bu husus yöneticileri çok zorlamaktadır. Ayrıca programdan birçok raporu çıktı olarak alacaksınız. İstenilen dönemler arasındaki tüm hesapların dökümünü, İstenilen üyeye ait hesap dökümünü, genel kasa durumunu, aylık kasa durumunu vs. gibi birçok analiz ve raporlama tek tıklamayla elinizde. Buna rağmen eksik gördüğünüz ya da ilave edilmesini istediğiniz kısımlar varsa en kısa sürede yapılarak kullanımınıza sunulacaktır

2007 Site Yönetim İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.