Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Erkoz Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

2006 Stok Yönetim

Üreticiden: Erkoz 2006 Stok Yönetim Programı. Ürün grubu, marka, model şeklinde stok listenize ekleyeceğiniz satış mallarınızı kategorize ederek işleyebilirsiniz. Barkodlu sisteme uygundur. Stok listesinden ürün aramalarını barkod okuyucuyla bulabilirsiniz.Ürünleri ayrıca yerleşim yerlerine göre de kaydederek raf adı ve raf sırası şeklinde kolayca bulabilirsiniz. Stok listenizi oluştururken aldığınız malları kimden aldığınız şeklinde belirteceğiniz için ödeme planınızı mal alımı yaptığınız kişilere göre düzenleyebilirsiniz. Ödeme türlerini peşin, kredi kartı, çek ve senet şeklinde de yapabilirsiniz. Kesmiş olduğunuz çek ve senetlerin ödeme tarihleri geldiğinde ayrı bir liste olarak uyarılacaksınız.Stok listenizdeki ürünleri kategorilere göre sıralayıp toplam ne kadar elinizde mal olduğunu ve bu malların alış maliyetlerini görebileceksiniz. Kritik stok bildirimi yaparak azalan stoklarınız hakkında bilgilendirilirsiniz. Aynı şekilde satış ekranınız da kullanışlı ve basit tasarlanmıştır. Satılan malı iade alabilir, konsinye satışlar yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar ürünü satış ekranına koyabilir, satış tutarını görebilirsiniz.Listede değişiklik yapabilir, ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Satışını yaptığınız işlerin ödeme planını aynen mal alımında olduğu gibi peşin, kredi kartı, çek ve senet olarak düzenleyebilirsiniz. Her müşteriye ait ekstre kartından ödeme durumları hakkında bilgi alabilirsiniz. Stokta kalmayan ürünün satışını bakiye satışlar tablosunda görerek bilgilendirilirsiniz.

2006 Stok Yönetim İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.